Jump to content
baptista

16.01.2012.

Recommended Posts

Laku noć želi vam doktor live klađenja :uredu:

 

laku noc doktore live kladjenja, sexa , droge prostitucije i ucena :nije:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska u dramatičnoj završnici pregazila Island!! :nije: Još Manchester grad i poduplana lova na šugavom bwinu!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska u dramatičnoj završnici pregazila Island!! :nije: Još Manchester grad i poduplana lova na šugavom bwinu!! :uredu:

 

kakvi su ovi na bwinu, jesu te zakidali kad za kintu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi su ovi na bwinu, jesu te zakidali kad za kintu?

 

..ma nisu nikad,jednom tamo 2007 sam ja njima otkinuo 10 000€ to su uredno isplatili,ja zatvorio račun da ne padnem u napast,ali mi više nisu dozvolili da ga opet otvorim na svoje ime! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ma nisu nikad,jednom tamo 2007 sam ja njima otkinuo 10 000€ to su uredno isplatili,ja zatvorio račun da ne padnem u napast,ali mi više nisu dozvolili da ga opet otvorim na svoje ime! :nije:

 

Ne razumem zasto si ga zatvario, ako te oni nisu dirali? Svaka cast za 10K eura, e to je vec nesto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif :uredu: Kako si uspeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zasto si ga zatvario, ako te oni nisu dirali? Svaka cast za 10K eura, e to je vec nesto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif :uredu: Kako si uspeo?

 

Igrajući kick off onu virtualnu igru,bio krenuo za 300€,igro samo X-eve i duplao,bio sam došo čak i do 20 000€ onda su skužili šemu i limitirali tako da nisam više mogo uložit više od 200€ na X,onda sam išo nešto izmišljat toplu vodu i isparilo 10 somova,ovih ostalih 10 uzo i zaključo račun da ni njih ne izdimim!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...