Jump to content
sportandlove

26.01.2012.

Recommended Posts

kako nezvanicno saznaje bet times mali stefan se sa lopatom u rukama uspio probiti do dnevnog boravka... ostaje mu jos da prodje veoma zahtjevnu dionicu spavace sobe i kuhinje da bi doso do svoje sobe obilaznim putem preko prelaza hodnik - WC... veliki snijezni nanosi usporavaju njegov napredak al znajuci da u njemu cuci veliki biatlonas male tajne iz tog sporta uveliko mu pomazu u probijanju... vise informacija u narednim satima a svaki cas ocekujemo direktno ukljucenje samog stefana sa informacijama iz prve ruke, radi se na uspostavi veze... reklame pa se vracamo u studio

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa dubokom tugom i žalosti javljamo svim forumašima, registrovanim korisnicima i nelogovanim gostima,

da je naš:

stefan97cz

01.01.2012 - 31.01.2012

nakon duge i teške borbe preselio iz zone dobitnika na Unibet Hazarderu u svom 25 danu takmičenja. Iza tebe su ostali mnogobrojni promašaji, sitni dobici i velika nada da će biti bolje jednog dana. Vjerovao si u biatlon, u koševe, golove ali uzalud, okrutni život i grubi i loši rezultati su bili jači. Mislili smo da možeš, da si jak, ali....

Pomen i post sjećanja na stefanov lik i djelo održaće se 26.01.2012 u Bet Club Caffe-u.

Ožalošćeni: emir1983, Davor_92, Sasa, milance23, pirlo, kao i porodice Unibet, Bwin, Expekt i ostale

mnogobrojne lokalne kladionice.

Sa verom u njega i u njegov borbeni duh,ocekujem da ce vaskrsnuti,i naciniti veliki preokret na tabeli u Hazarder-Unibet takmicenju! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa verom u njega i u njegov borbeni duh,ocekujem da ce vaskrsnuti,i naciniti veliki preokret na tabeli u Hazarder-Unibet takmicenju! :50yes:

 

ocekuje ga tezak put... prvo borba sa snijegom pa jos teza borba sa kladionicom :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi lepo počeo dan. Pogodio Nadala -live kv -2,55. a i ovo;

 

Posted Image

Samo tako da nastavi!

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan!!

 

..danas baš nekako i nemam ispiraciju za klađenje :whaat:

 

nemam ni ja a i kako cemo je imati kad nema ponude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo takticko nadmudrivanje u H2H finalu. Vec je 16.30 i niko osim mene jos nije postavio par. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan iz subcanog Ivanca :80yahoo:

 

Sto mu gromova jos 30-ak dana i moglo bi se desiti da zima prodje sasvim bez snijega, a toga se ni najstariji ne sjecaju. :whaat:

 

kod mene napadao lepo, dosad nije bilo trunke snega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi lepo počeo dan. Pogodio Nadala -live kv -2,55. a i ovo;

 

Posted Image

Samo tako da nastavi!

 

cestitke :48thumbsup:

 

ja sam na manje uloge igrao Zvezda 2 i 2/2, povuklo me od jucer :icon_razz:

Edited by emir1983

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene napadao lepo, dosad nije bilo trunke snega

 

Jedino to i priznam. Ili da ga ima vise od 30 cm ili bolje da ga nema. :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...