Jump to content
sportandlove

26.01.2012.

Recommended Posts

Damir Desnica je sjajan igrac bio....Kad se samo setim tog meca,i koliko sam bio besan,gledajuci sta sudije rade Rijeci...

 

Meni je u sjecanju radio prijenos tako da ne vjerujem da si to mogao gledati live. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma promašit ćeš i ti tako da mi je svejedno :77tooth:

 

Nisi daleko do istine samo sto je problem sto nece par nikako da mi pocne non stop ga odlazu :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi daleko do istine samo sto je problem sto nece par nikako da mi pocne non stop ga odlazu :icon_neutral:

 

možda bolje tako nego da ti počne pa ga promašiš :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagrijavaju se :48thumbsup:

 

Znaci pocelo zagrijavanje :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

expekt i bwin

 

za "arbeitere" bi trebalo malo manje postova.....

 

moraćemo srediti da pojedinci mogu pozajmljivati drugima postove, ja imam uvek za prodaju min 10 karata za uslov takmičenja :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci pocelo zagrijavanje :icon_cool:

 

izgubit će tvoj :icon_neutral:

 

moraćemo srediti da pojedinci mogu pozajmljivati drugima postove, ja imam uvek za prodaju min 10 karata za uslov takmičenja :77tooth:

 

 

 

ja imam 118 postova viška :77tooth: bolje bi bilo da se prodaju postovi, nego da pojedinci preplave forum glupostima zadnja 3 dana :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam Milan - Lazio X2, i pao mi mrak na oči čim sam vidio da je rockytomas stavio 1 u H2H :smile_bag:

 

pozz

 

:77tooth: ahaha ala me dobro nasmeja ,pa sto nisi cekao da stavim tip kakvu seriju sam imao u H2H sad cu da promasujem ali

nisam ni ja bas bio siguran u tip ali nije bilo sta vec da se igra osim Penjarola a to je mala kvota za 1 sad ga Dino stavio 1-1 idem da uplatim X-1 ha ha

 

moguće, navodno je bio slavan u to vrijeme :icon_biggrin:

To je bilo 8 godina prije nego sam se rodio, ko bi to sve popamtio :icon_neutral:

 

nego, odigram na hazarderu Galatasaray - Olympiakos 2 (ne uključujuči produžetke) @ 2.20 zato jer je 2 s produžecima bila kvota 2.15

završilo je: 69-69

 

itekako je bio popularan , igracina , ali tad su imali bas pravu ekipu , bilo je bas par ekipa koje su imale jake ekipe , Slodoba Tuzla, Velez,Zeljo,Radnicki Nis ...tad velika cetvorka nije isla u goste po sigurne bodove kao sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz

 

:77tooth: ahaha ala me dobro nasmeja ,pa sto nisi cekao da stavim tip kakvu seriju sam imao u H2H sad cu da promasujem ali

nisam ni ja bas bio siguran u tip ali nije bilo sta vec da se igra osim Penjarola a to je mala kvota za 1 sad ga Dino stavio 1-1 idem da uplatim X-1 ha ha

 

hehe.... nisam imao izbora, vise nego skromna ponuda.... sretno sa prelazom, valjda ce neko pogoditi od nas dvojice :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe.... nisam imao izbora, vise nego skromna ponuda.... sretno sa prelazom, valjda ce neko pogoditi od nas dvojice :icon_biggrin:

 

1 je ,,siguran,, sto se kaze a za prelaz videcemo , zezam se da cu igrati iz X imam, cist 1 sa milanom i Standardom

ma vazno da sam pogodio 1 bod imam sigurno , i juce nisam hteo da rizikujem mada mi nista nije znacilo a u 2 na makedoniju sam bio ubedjen ali Crni nije iskoristio penal kao Vidic protiv Slovenije :77tooth:

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra rukomet dvica na Sloveniju @2.50 :48thumbsup: skoro pa sigurica :icon_biggrin:

 

uh ne bih se bas slozio mislim da ce Makedonija pobediti , imaju dobar tim i ogromnu podrsku publike

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh ne bih se bas slozio mislim da ce Makedonija pobediti , imaju dobar tim i ogromnu podrsku publike

 

ne igra publika nego igraci :77tooth::48thumbsup: ta ce publika Srbiju kostat poraza jer ce imati prevelik pritisak da moraju dobit a s kojim se nemogu nosit jer nemaju iskustvo igranja tako bitnih utakmica, a Hrvatska moze igrat neoptereceno jer ako izgube mogu se vadit da su igrali protiv domacina al najpametnije je bjezat od ovog para.. ovo govorim ako bi moro igrat, igro bi na pobjedu Hrvatske

 

zaboravih napisat... makedonija ima 6-7 dobrih igraca al igraca koji igraju cijelo vrijeme i vidjelo se da padaju u zavrsnici zbog umora i dekocentracije

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne igra publika nego igraci :77tooth::48thumbsup: ta ce publika Srbiju kostat poraza jer ce imati prevelik pritisak da moraju dobit a s kojim se nemogu nosit jer nemaju iskustvo igranja tako bitnih utakmica, a Hrvatska moze igrat neoptereceno jer ako izgube mogu se vadit da su igrali protiv domacina al najpametnije je bjezat od ovog para.. ovo govorim ako bi moro igrat, igro bi na pobjedu Hrvatske

 

da ali imaju i dobre Igrace onaj Lazarov rastura ali su i kao ekipa slozni i borbeni , a za Srbija-Hrvatska nije za igru ja sam mislio under ali su preterali sa granicom 46.5 tako da je rizicno

inace za Mtf od sutra pocinje pravilo zadnjih 5 dana kad se nesme staviti isti par

a Unibet zeza izgleda da je samo vas isplatio i dalje nece

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...