Jump to content
stefan97czv

29.01.2012.

Recommended Posts

Ja ne znam o cemu ti pricas. Jesmo li mi gledali iste utakmice?????? Malo si pogresio, nisu tri srebrnre medalje, vec jedna zlatna u vaterpolu, jedan pehar Ao i srebrna u rukometu :48thumbsup:

 

Novak je izgleda sretno po tebi na prvom mestu vec odavno, a sta ces imao je srece te je posle 6 sati borbe opet tukao Rafu :icon_biggrin: Vaterpolisti su stvarno uz pomoc sudija pobedili, Srbija je imala samo 8 iskljucenja u polsednjoj cetvrtini :icon_eek: svaki napad CG je bio sa igracem vise, a dva napada sa 2 igraca vise :77tooth: stvarno su sudije bile na strani Srbije :48thumbsup: Sto se tice rukometa, ocekivan pobeda Danaca , napad je stao, i setio se previse umor koji je stigao od posledice duela sa Hrvatskom.. Ali Srebro je srebro :wink:

 

Budi malo realan i nauci da ne mrzis jer stvarno nije lepo od tebe.

 

lep pozdrav

 

Ja ne znam o cemu ti pricas. Jesmo li mi gledali iste utakmice?????? Malo si pogresio, nisu tri srebrnre medalje, vec jedna zlatna u vaterpolu, jedan pehar Ao i srebrna u rukometu :48thumbsup:

 

Novak je izgleda sretno po tebi na prvom mestu vec odavno, a sta ces imao je srece te je posle 6 sati borbe opet tukao Rafu :icon_biggrin: Vaterpolisti su stvarno uz pomoc sudija pobedili, Srbija je imala samo 8 iskljucenja u polsednjoj cetvrtini :icon_eek: svaki napad CG je bio sa igracem vise, a dva napada sa 2 igraca vise :77tooth: stvarno su sudije bile na strani Srbije :48thumbsup: Sto se tice rukometa, ocekivan pobeda Danaca , napad je stao, i setio se previse umor koji je stigao od posledice duela sa Hrvatskom.. Ali Srebro je srebro :wink:

 

Budi malo realan i nauci da ne mrzis jer stvarno nije lepo od tebe.

 

lep pozdrav

 

aferim!! srebro sija zlatne boje!!

 

autobus za banovice vec spreman :tzare:

 

a zbog cega zbog toga sto sam odgovorio evo vidio si svi ispadose sretno dobili a vilbek bi im sve po spisku da su navlacili treba znati priznati poraz znaci djokovic 1 na rang listi sretno!ma daj!!evo poceo novi lud zbunjen da se malo opustimo i dosta sa ovim utakmicama sveje proslo sada sledi pauza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aferim!! srebro sija zlatne boje!!

 

mislim da malo treba da obuzdas tu tvoju decacku strast ! drzi se ti postova dobar dan i dobro vece , a o ostalom se ne bakci mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aferim!! srebro sija zlatne boje!!

 

 

 

a zbog cega zbog toga sto sam odgovorio evo vidio si svi ispadose sretno dobili a vilbek bi im sve po spisku da su navlacili treba znati priznati poraz znaci djokovic 1 na rang listi sretno!ma daj!!evo poceo novi lud zbunjen da se malo opustimo i dosta sa ovim utakmicama sveje proslo sada sledi pauza!

 

hahaha zemljače moj...jesil ti danas u + il - sve ostalo je ne bitno...pa i ovo jel il nije neko nekome navlacio...mi od tog nemamo nista... danas je sve KOMERCIJALA ! ps. i na ovom forumu nismo tu sto jedni druge volimo vec da nesto hajruju (zarade)... e zato idemo u tom pravcu... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da malo treba da obuzdas tu tvoju decacku strast ! drzi se ti postova dobar dan i dobro vece , a o ostalom se ne bakci mnogo!

 

Odakle dječače ? :57bye: Ovdje hladan vjetar i snijeg u tragovima

Uno , unooooo...Fiat unoooo :57bye:

 

Danas Inter i Palermo u dublu i zajebo Inter..Do sad sam se izvlačio i uspio sam doć na nulu. Mislim da mi je ovo dobar pokazatelj da odjebem kladu za danas

 

Jebeni smajlići da ih jbm

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko sta pametno za veceras? gledam sad slaba ponuda

 

Čekam Porta za milju i 300 naku,ali po ovome što vidim ovi su nabili gol i sad parkirali autobus u svom 16-ercu!! :smile_bag:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam Porta za milju i 300 naku,ali po ovome što vidim ovi su nabili gol i sad parkirali autobus u svom 16-ercu!! :smile_bag:

 

To sam baš snimao za preokret ili neku opciju

 

2:0 poluvrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se ova nova : Ko tebe laseroma ti njega Hansenom!

 

Defintivno strasan igrac....danas nije bilo resenja za njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li ko sta pametno za veceras? gledam sad slaba ponuda

 

E da sam ti ranije video ovo pitanje,predlozio bih ti Marsej kojega sam i postavio na Hazarderu!Srecom po mene pa je pobedio! :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Defintivno strasan igrac....danas nije bilo resenja za njega...

 

da se igro flaster na njemu siguran sam da ne bi dao 9 golova, mozda 4-5 al 9 ne bi :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta ti radis budan u ova doba, jel se to druzis sa njom :77tooth::48thumbsup:

 

kad je žena "umorna" nas dvoje se sporazumimo bez ikakvih tenzija :77tooth:

 

tubize-vize 1-X provereno evo vam jedna dojava direktno iz Belgije!!

 

prejak si ,imaš čak i dojave :tzare:

 

......mogao bi neko ici u banovice..... :77tooth:

 

autobus za banovice vec spreman :tzare:

 

a gdje se nalaze ti banovici ? :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...