Jump to content
sportandlove

06.02.2012.

Recommended Posts

Što je to? Razroki sibirski tigar?

 

to snimio zrtvu u razrokom pogledu

to ti je RS!

 

Slabo mi je isla Geografija u skoli, dvicu sam imao... poznato mi je , al ne znam gde je to mesto na karti, razumes :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nam nadrealiste , mora da su ga ufatili da "dobrovoljno" cisti sneg :77tooth:

 

dobro vece narode

 

moj par veceras na svim takmicenjima je liverpul - totenhem vise golova u drugom poluvremenu,

ocekujem 1 do 2 gola maksimalno

hehehe

http://www.stripovio...k_Siti&s=2&js=1

za srednju generaciju da imaju sta raditi kad ociste snijeg

 

ja sam obozavao stripove pogotovo Zagora, i sad kad bi bilo onih starih brojeva voleo bih imati i malo procitati

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ja sam obozavao stripove pogotovo Zagora, i sad kad bi bilo onih starih brojeva voleo bih imati i malo procitati

 

Na ovom linku imas i Zagora i ostale junake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večer ljudovi!!

 

Imate kaki link za gledati L'pool-Tot'nam,livescorehunter ne daje više live stream linkove!1 :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom linku imas i Zagora i ostale junake

 

da, ali moraju se skupiti nekakvi bodovi da bi se citalo, koliko vidim, dosao do 6 strane i dovidjenja, ne daju vise :wink: Inace Ipak su knjige i stripovi zakon za citanje u pisanoj formi, a ne elektronskoj :48thumbsup:

Večer ljudovi!!

 

Imate kaki link za gledati L'pool-Tot'nam,livescorehunter ne daje više live stream linkove!1 :icon_eek:

 

imas na sport klubu

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali moraju se skupiti nekakvi bodovi da bi se citalo, koliko vidim, dosao do 6 strane i dovidjenja, ne daju vise :wink: Inace Ipak su knjige i stripovi zakon za citanje u pisanoj formi, a ne elektronskoj :48thumbsup:

 

 

imas na sport klubu

 

Šumski duše sa sjekirom, imaš Zagora i Alan Forda nać i skinut prek torrenta i prek blogera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šumski duše sa sjekirom, imaš Zagora i Alan Forda nać i skinut prek torrenta i prek blogera

 

Imaš li štampač da mi odštampas i posljes na kucnu adresu? :icon_biggrin: platicu ti toner i jedno pivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...