Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

07.02.2012.

Recommended Posts

Ko prati NHL ima na Arenasport 1 Columbus - Minesota i na ESPN New York Rangers - New Jersey Devils

 

Devilsi su u nekom naletu, al možda je vrijeme da im netko začepi gubicu. Ima li kakvih promjena u timovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Devilsi su u nekom naletu, al možda je vrijeme da im netko začepi gubicu. Ima li kakvih promjena u timovima?

 

nista sto ja znam. Svidja mi se hrabra igra Devilsa, igraju solidno, ali da li ce biti dovoljno protiv stamenih Rangersa videcemo. Inace nemam ovo, tj nisam ovo igrao

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je ovo čudo od votke? ja votku obožavam, jedno vreme sam samo nju pio, naravno V-votku

 

Posted Image

 

Boca ti je 400kn, to ti je nekih 53€. V vodku prvi put vidim. To je neka V-aljevo vodka? :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boca ti je 400kn, to ti je nekih 53€. V vodku prvi put vidim. To je neka V-aljevo vodka? :icon_biggrin:

 

pa za te pare jel mi uz tu flajku votke daju i neku trebu za nabosti? stvarno je skupa, ne sumnjam onda i da otkida...

 

Ali jesi li mislio u klubu ti je litra toliko ili u prodavnici?

 

Ovechkin doktor

 

Devilsi 1:o iz PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa za te pare jel mi uz tu flajku votke daju i neku trebu za nabosti? stvarno je skupa, ne sumnjam onda i da otkida...

 

Ali jesi li mislio u klubu ti je litra toliko ili u prodavnici?

 

U dućanu je toliko, al vigor vodka ili smirnoff bi u klubu bila toliko.

Što se otkidanja tiče s vodkom, kolega je iz St Petersburga donio neku s istim nazivom koja mi je doslovce popila svu krv iz tijela već nakon prve čaše što mi se nikad s nijednim pićem nije desilo. Od tog smo se satrali ko budale i nikad je više nismo nabavili jer se vjerovatno samo tamo može nabavittt

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

U dućanu je toliko, al vigor vodka ili smirnoff bi u klubu bila toliko.

Što se otkidanja tiče s vodkom, kolega je iz St Petersburga donio neku s istim nazivom koja mi je doslovce popila svu krv iz tijela već nakon prve čaše što mi se nikad s nijednim pićem nije desilo. Od tog smo se satrali ko budale i nikad je više nismo nabavili

 

Dobre su im votke, Ruske sve, ne racunajuci one niskobudzetne..

 

Devilsi trenutno satiru malo Rangerse, videcemo dal ce tako ostati. Kofa od 3.60 na njih u bet365 je stvarno bila podcenjivacka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su im votke, Ruske sve, ne racunajuci one niskobudzetne..

 

Devilsi trenutno satiru malo Rangerse, videcemo dal ce tako ostati. Kofa od 3.60 na njih u bet365 je stvarno bila podcenjivacka

 

Ja vodku pijem za glavobolju i pali. Negdje sam davno načuo da su je travari stvorili s ciljem da bude protiv bol

 

Kako me nervira kad mi se smrzne slika na iptv i sad treba čekat osam minuta da se ponovo učita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vodku pijem za glavobolju i pali. Negdje sam davno načuo da su je travari stvorili s ciljem da bude protiv bol

 

Kako me nervira kad mi se smrzne slika na iptv i sad treba čekat osam minuta da se ponovo učita

 

stvorili msu je da satire jetru, od nje se najslabije oporavim sutredan, dok recimo crno vino mogu piti prilicno i sve fino posle

 

opet pp za New York

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvorili msu je da satire jetru, od nje se najslabije oporavim sutredan, dok recimo crno vino mogu piti prilicno i sve fino posle

 

Ja imam stalak na koji stanu četri boce vina i uvijek si jednu maznem iz zajebancije i zamjenim je s drugom. Stari dotro kad je bio u posjetu neka španjolska vina iz 2005, brijem da su cheap ass shit al nisam ga pito. Vino ko vino

 

Evo slike, idem malo motrit da vidim hoću li žrtvovat koji smotuljak talira na neki preokret

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam stalak na koji stanu četri boce vina i uvijek si jednu maznem iz zajebancije i zamjenim je s drugom. Stari dotro kad je bio u posjetu neka španjolska vina iz 2005, brijem da su cheap ass shit al nisam ga pito. Vino ko vino

 

Evo slike, idem malo motrit da vidim hoću li žrtvovat koji smotuljak talira na neki preokret

 

nije bas vino vino, sto starije je kvalitetnije, a ako je neko dobro uvozno , onda je prava poslastica ga piti

 

odoh i ja malo pratit sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas vino vino, sto starije je kvalitetnije, a ako je neko dobro uvozno , onda je prava poslastica ga piti

 

odoh i ja malo pratit sta

 

Vino je najbitnije da nije neka ekstra jeftinjara..Desilo mi se jednom da sam se trebo nać s nekom butrom kad sam bio mlađi a rokali smo se nekim Ribarom od 2€ i naravno ko da sam pio temperu..zubi plavi, usne s ljubičaste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...