Jump to content
micha

17.02.2012.

Recommended Posts

Urađena je prva izmena

Od sutra

statisticar umesto liliputanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim i ja izmjenu od sutra, za danas ću postaviti još par, inače imam jako malo vremena i vidim i sam da ne postavljam dobre parove (vidi se po rezultatima).

 

Prijavit ću se ponovno idući mjesec :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim i ja izmjenu od sutra, za danas ću postaviti još par, inače imam jako malo vremena i vidim i sam da ne postavljam dobre parove (vidi se po rezultatima).

 

Prijavit ću se ponovno idući mjesec :48thumbsup:

 

Niko ne postavlja dobre parove. Ja tebe još nebi menjao. Razmisli još malo, ako baš nemožeš menjam te. I voleo bi da ta zamena ne bude do kraja meseca već, ako bude bilo potrebe još budeš ulazio u igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde malo se trgnite ako ništa probajte sa većim koef. pa kud puklo da puklo!

 

moje je mišljenje da je još rano za lupannje velikih kvota . Sad šta se misli pod to velike kvote., za mene je to preko 2,50 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje je mišljenje da je još rano za lupannje velikih kvota . Sad šta se misli pod to velike kvote., za mene je to preko 2,50 .

 

a gle po meni je to jako velika razlika i mislim da bi se onda bar trebali svi prebaciti barem na koef 1.80-2.20 tako da pokrivate onoga ko fula jer teško da možete ama baš svi pogoditi u istom danu a završavali bi u plusupo barem 100-300 bodova i onda preostaje da se nadate da oni promašuju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gle po meni je to jako velika razlika i mislim da bi se onda bar trebali svi prebaciti barem na koef 1.80-2.20 tako da pokrivate onoga ko fula jer teško da možete ama baš svi pogoditi u istom danu a završavali bi u plusupo barem 100-300 bodova i onda preostaje da se nadate da oni promašuju!

 

to je to, igrati kvote oko 2 do 2.50 najvise... ne pretjerivati i ne lupati sa vecim kvotama bar ne jos... evo ja sam danas jedan pao jedan pogodio al su kvote bile 2.20 i 2.50 i u plusu sam 50 bodova... da su kvote bile ispod 2 bio bi u minusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra još jedna izmena

izlazi Davor_92 - ulazi lavfix

Nadam se da će Davor biti na raspolaganju i dalje ovog meseca!

 

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako na brzinu pogledano, danas je bio odličan dan + 275 bodova. A kako kaže ona narodna - Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane., tako da je sigurica koja je prva danas su promašili svih 5 parova. Razlika se drastično smanjila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako na brzinu pogledano, danas je bio odličan dan + 275 bodova. A kako kaže ona narodna - Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane., tako da je sigurica koja je prva danas su promašili svih 5 parova. Razlika se drastično smanjila.

 

Ajde super i kolika je sada razlika do prvoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra još jedna izmena

izlazi Davor_92 - ulazi lavfix

Nadam se da će Davor biti na raspolaganju i dalje ovog meseca!

Danas sam opet promašio. Zaredao sam s promašajima, i sam sam predložio da izađem, ali ako me ekipa treba - tu sam :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...