Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

26.02.2012.

Recommended Posts

Dobra noć

 

Posted Image

 

Sad će ti Bane predložit Capitalse. Nećeš dugo čekat

 

Bez obzira na zadnji susret i to što igraju protiv Leafsa na Capse nema šanse da bacam pare večeras. Ovechkin ne postoji od olimpijskih što je poznata stvar i ujedno je i razlog zašto je BB dobio otkaz jer je prema njegovim ispod vlastitog prosjeka igrama morao prilagodit cijelu momčad. Dalje DH igra forsira obranu čovjeka na čovjeka što je jako iscrpljujuće i suludo kad igraš protiv brzih momčadi.

 

Backstroma i dalje nema, što znači ku*ac p*lac.

 

jel povlacis rec? :icon_neutral: Capsi guze.. al nebitno to, ja ipak mislim da ti nemas pojma koja je moja omiljena NHL, ekipa, al to nema veze sa tipovanjem, ja njih gotiv najvise od svih ekipa. Imas pravo samo jednom da pogađaš :50yes::icon_cool:

Ostavljam Vas da se borite,odoh ja na dobro svirku,i na pivo :icon_surprised:

 

ma bio, evo sad se vrnuo.. nesto sam slabo veceras valjao, tj nista, a slabo sam se i trudio, jbg smoren od sinoc ubijen :wink:

auuuuu sreca pa sam naletio i procito... inace bi hladno propustio trece kolo :icon_eek:

 

haha nemoj takmicenje da propustis nikako :icon_biggrin:

i ja izmedju washingtona i Detroita izaberem Detroit i oni gube od mrtvog Columbusa 2-0 a Capitalsi za 4 minuta dali 2 gola :pucam:

 

Igras Detroit po 1.61 i uopste NHL, pocetnicki kao ja nekada davno :48thumbsup:

Proći će nešto .? Ha-ha . Od 4 ( Nacional -Tolima još nije počelo) - prosao samo Alcoron, ostala 3 - prva 3 navedena - svi X i to svi 0:0

 

Mićo biće bolje, vidim da imaš strpljenja, za tebe nema zime. preporucujem ti neki sistem :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutarnji pozdrav ekipici! :57bye:

 

:kahva:

 

Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

haha nemoj takmicenje da propustis nikako :icon_biggrin:

 

 

Igras Detroit po 1.61 i uopste NHL, pocetnicki kao ja nekada davno :48thumbsup:

 

 

kad sam vec doguro do finala steta bi bilo da ga propustim :65ppp: a sve sportove kao i hokej igram po osjecaju sta bi moglo proci a kvote ne gledam :06bangin: jedino ne igram ispod 1.40 da ne bi udaro glavom od zid kad me tako mala kvota obori jer mi se prije dosta puta desavalo da pogodim solidne kvote a obori me 1.20 - 1.30 koji poveca ukupni dobitak za par eura :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al me Colo Colo unisti u zavrsnici...bezveze ga silujem,i zeznem sve...a sumnjao sam u njih od pocetka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

narode jel danas 26 ako jeste tamo treba da pokaze da je nekom rodjendan

 

Pa sretan ti rođendan Stefane! Živio ti nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...