Jump to content

Recommended Posts

Snooker - Tournaments - WORLD OPEN

Star Xing Pai Haikou

 

12:30 Stephen Lee (ENG)-Robert Milkins (ENG)-Match Tip: Stephen Lee (ENG) @ 1.578 8/10 Pinnacle :uredu:

 

Danas je na programu polufinalni meč dosta neočekivan između Stephen Lee (ENG) i Robert Milkins (ENG) kad kažem neočekivan onda to mislim na Milkinsa koji je sve iznenadio plasmanom u završnicu.

Robert Milkins (ENG) koji je tek (38) na rang listi je dosta dobro igrao na turniru ali i njegovi protivnici su mu svojom velikim greškama njemu otvarali šanse koje je on fantastično koristio.

Juče je na meču koji sam gledao sve fascinirao pobedivši jednog od najboljih igrača Sveta svih vremena Higginsa i najvećeg favorita na turniru kolko je to iznenađenje govori i kvota koja je bila na Higginsa 1.25 a u njihovim dotad međusobnim susretima je bio uvek poražen ali ovaj turnir je kao predodređen za Smrt favorita dosta kvalifikanata je dobijalo prvo kolo tako i Milkins ali njegova jučerašnja pobeda je dobrim delom i sa velikom pomoći Higginsa koji je za njega neverovatne greške pravio i otvorio Milkinsu put do pobede od 5-3.

Šta reći za Leea koji je rangiran kao (12) i koji ovaj turnir igra fantastično koji je u dosadašnjem delu izbacio Dala sa čak 5-0 sjajnog Robetsona sa 5-2 i juče u meču koji sam isto gledao pobedio sa 5-1 Dotta veoma ubedljiv turnir za njega prepustivši protivnicima samo 3 Frema po mnogim je ovo je njegov Tour i bilo bi posle takvih igara neverovatno da ga ne osvoji.

Jednostavno Milkins je i previše uradio za jednog Kvalifikanta videlo se i juče na 4-3 za njega kad je napravio neverovatnu grešku i otvorio Higginsu put za Frem ali je ovaj njemu ne svojstveno pogrešio i zbog toga i izgubio mislim da on nije navikao na ovakav pritisak i da danas mu neće biti svejedno danas se igra na 6 dobijenih Fremova.

Uzimam pobedu Leea za visok ulog.... :icon_cool:

 

FT: 6-2 Win

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da ispratim ove tvoje.... :icon_biggrin:

 

 

Nadam se da nas neće izneveriti :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...