Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.03.2012.

Recommended Posts

ne pratim bas , ima ukljucenja telefonom na sos kanalu ali gledao Javor - Zvezda, sad rekao kao da Smederevo imao inicijativu ali jalovo nesto u tom stilu , ostace ovako do kraja mislim

 

E super, neka ostane ovako hehe..... ja uplatio u Unibet, kvota bila 3.30 :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepisao,pridodajem još i Bayern ovdje i nadam se da će biti uspješno ko zadnji put..

Posted Image

 

takodje prepisanao :48thumbsup:

 

Pratis li tekmu, mislim posto si iz Srbije ima li neki radio/tv prenos, kako igra taj Borac?

 

Zeljo vodi 1-0

 

Zeeeeeljoooooooooooo

 

zeljo sigurica manje od tri gola zbog onakvog terena il bolje reci njive

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodje prepisanao :48thumbsup:

 

 

 

zeljo sigurica manje od tri gola zbog onakvog terena il bolje reci njive

 

Nista nije gotovo drug... do sada je Zeljo trebao voditi 2-3 razlike... a ima jos dosta do kraja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima!

 

ne znam šta mi se desilo sa postavljanjem para na h2h natjecanju...ne znam da li trebam ispraviti nastalu grešku(iako ne znam kako je to sve nastalo),pa ako je netko upućen neka slobodno ostavi komentar :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima!

 

ne znam šta mi se desilo sa postavljanjem para na h2h natjecanju...ne znam da li trebam ispraviti nastalu grešku(iako ne znam kako je to sve nastalo),pa ako je netko upućen neka slobodno ostavi komentar :tzare:

 

idi opet ispisi par u skripti i citiraj taj post gde se pogresno iskopiralosamo nikako nemoj editovati taj stari post to obicno nastane kad kopiras sa drugog sajta a sto je sad tako neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista nije gotovo drug... do sada je Zeljo trebao voditi 2-3 razlike... a ima jos dosta do kraja....

 

mozda u kornerima trebo vodit dva tri razlike :77tooth: nemoj gledat navijacki, po onakvom terenu bilo je samo izbij nabij

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde izdrzi toro sad ide luda domraceva ima norveska 20s prednosti gledam sad igro i na H2H i na Expektu

 

Znači ima nade za Norvešku jeli??

Share this post


Link to post
Share on other sites

+3s nema vise gadjanja zalim al mislim da nam je ovo gotovo rekoh ja domraceva je to

 

iste su ostalo jos 2km

 

Toraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odolelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo evo para Nadrealisti,Baptisti a meni pogodjenih parova na H2H i Expektu!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

+3s nema vise gadjanja zalim al mislim da nam je ovo gotovo rekoh ja domraceva je to

 

iste su ostalo jos 2km

 

Toraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odolelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo evo para Nadrealisti,Baptisti a meni pogodjenih parova na H2H i Expektu!!!!!!!!!!

 

jos da sam vidio na vrijeme onaj rokijev Borac pa gdje bi mi bio kraj... al i ovako je dobro, bitno je da je plus pa koliki toliki a nije ni toliko mali :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...