Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

21.03.2012.

Recommended Posts

ako sad ne pobede, ne znam kad ce, po meni nikad slabiji Partizan u poslednjih nekoliko godina, otkad je otisao stanojevic to nema veze sa onom ekipom koja je tukla Zvezdu sa lakocom. Ja cu uzeti najverovatnije 1X, iako sam sam navijac Partizana, kladionica je drugo, ali nikako mi se ne svidja sto je mali koeficijent na Zvezdu, jer ipak derbi je derbi

 

zar ti nije bolje under 2.5 od tog 1X pa nek pobijedi ko hoce a veca je kvota :icon_biggrin: evo gledam omjer zadnjih 5 utakmica, nijednom nije bilo 3+

 

http://www.rezultati.com/utakmica/AivqBpGu/#omjer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo vec kod undera/overa gledam Heerenven - PSV zadnjih 6 utakmica u ligi bilo over 2,5 gola i prosle godine igrali u kup bilo 3-1 za PSV. A sto je jos bolje na svim tim utakmicama su oba tima dala gol. Odlicna statistika, a kvota je oko 1.85 da ce oba tima dati gol i 3+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo vec kod undera/overa gledam Heerenven - PSV zadnjih 6 utakmica u ligi bilo over 2,5 gola i prosle godine igrali u kup bilo 3-1 za PSV. A sto je jos bolje na svim tim utakmicama su oba tima dala gol. Odlicna statistika, a kvota je oko 1.85 da ce oba tima dati gol i 3+

 

em ludi holandjani em obje ekipe poznate da puno daju i primaju golova, vrlo lahko moze proci :48thumbsup: a ovi nasi balkanski derbiji su poznati po tvrdim utakmicama sa malo golova gdje najvise ima udaranja, valjanja i ganjanja sudije :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

em ludi holandjani em obje ekipe poznate da puno daju i primaju golova, vrlo lahko moze proci :48thumbsup: a ovi nasi balkanski derbiji su poznati po tvrdim utakmicama sa malo golova gdje najvise ima udaranja, valjanja i ganjanja sudije :77tooth:

 

Posebno ovo zadnje, zbog toga treba ici na nase utakmice, jer to ne mozes svugdje vidjeti :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne vidim kako veceras Viljareal moze izvuci X protiv Reala, koliko god da je on smrdljiv . Znaci dvojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kao Partizanovac da kazem koju, na zalost i ja ocekujem keca, komsinica napaljena, mi u rasulu u svakom smislu tribina, klub, rukovodstvo, igraci...Zvezdina uprava ocajne rezultate ima od kada je dosla na celo kluba strpljenje gube svi 2.30 Mozzart isto i Unibet verujem da i za vise moze da se nadje...Nadam se da gresim kada je tip u pitanju:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istra-Lucko 1 kvota oko 1.50. Istra kod kuce solidna,jos ako ovo dobije i ako se neki drugi rezultati poklope bjezi u mirnije vode..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo vam je zicer na zicerima danasHRK Gorica-RK Poreč 2 1.75 do 12h će utakmica biti blokirana!

 

Jos nam nisi objasnio u cemu je ovdje bio problem. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posebno ovo zadnje, zbog toga treba ici na nase utakmice, jer to ne mozes svugdje vidjeti :77tooth:

 

zato treba igrat under jer pola utakmice prodje u tome a ono drugo pola u nabijanju lopte :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato treba igrat under jer pola utakmice prodje u tome a ono drugo pola u nabijanju lopte :icon_biggrin:

 

Sta da igram under, evo Borac -Vojvodina, mrtvilo 61minut je 0-0, ali je koeficijent za taj rizik svega 1.45.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...