Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

21.03.2012.

Recommended Posts

Ma i ja mislim da odigram 1X i under 2,5 >mada mislim da ce Zvezda navaliti i verovatno dobiti.( kvota je solidna @2.30)

 

Sta da igram under, evo Borac -Vojvodina, mrtvilo 61minut je 0-0, ali je koeficijent za taj rizik svega 1.45.

 

ja sam to odigrao na Bet 365 @1.53.samo tako nek ostane!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da igram under, evo Borac -Vojvodina, mrtvilo 61minut je 0-0, ali je koeficijent za taj rizik svega 1.45.

 

govorim ti za derbi Zvezda - Partizan gdje je koeficijent 1.60 -1.70, zavisno od kladionice a rizik je skoro isti kao i za taj tvoj 1X @1.30 jer se u derbijima nikad ne zna ko bi mogo pobijediti bez obzira na formu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja mislim da odigram 1X i under 2,5 >mada mislim da ce Zvezda navaliti i verovatno dobiti.( kvota je solidna @2.30)

 

 

 

ja sam to odigrao na Bet 365 @1.53.samo tako nek ostane!!1

 

ostalo mrtvillo, 0-0 :77tooth:

govorim ti za derbi Zvezda - Partizan gdje je koeficijent 1.60 -1.70, zavisno od kladionice a rizik je skoro isti kao i za taj tvoj 1X @1.30 jer se u derbijima nikad ne zna ko bi mogo pobijediti bez obzira na formu...

 

Na fudbalskoj utakmici i shvatim kad ne bude mnogo golova, mada je to za publiku smrt, ali kad se hokejaska utakmica zvrsi tek nakon izvodjenja penala, e onda sve u .. :50yes:

 

Odigrao ja Zvezdu 1, na narodnom listicu, 2.25 . Imam tu i Hajduka dvojku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno svima veceras na kladari :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Partizan 19 16 2 1 43:7

50 2. Crvena Zvezda 19 14 2 3 39:14 44

3. Vojvodina 19 10 8 1 34:10 38

4. Radnicki 1923 19 9 9 1 28:15 36

5. Spartak Subotica 19 7 9 3 15:13

 

Pozdrav stefane ,nagradno pitanje za tebe koliko ovaj prvi ima bodova (nagrada ti je ako pogodis slika sampionskih titula jer ih mozete dobiti samo kao razglednicu :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacnooo , malo da i zvjezdina djeca osjete kako je slatko pobjediti, konacno malo srece za napacenu zvjezdasku djecu, cisto da dobiju laznu viziju srece :57bye: Ovu pobjedu ce moci prepricavati narednih 2-3 godine , hajde neke imaju nesto lijepog da se sjecaju heheheh

Edited by liliputanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...