Jump to content
sportandlove

28.03.2012.

Recommended Posts

trebao je invernes da da jedan gol baksuzi , oborise mi tiket gdje je bio ovaj x

 

laka vam noc narode, odoh gledati malo ovja tenis izgleda da je zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao je invernes da da jedan gol baksuzi , oborise mi tiket gdje je bio ovaj x

 

laka vam noc narode, odoh gledati malo ovja tenis izgleda da je zanimljivo

 

A steta, propade dobar listic.

Ma igraju ko zene, samo brejk na brejk!! :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce da Columbus dere Detroita ovo je za mene naucna fantastika, ko gleda tekmu ima sta i da vidi a ti je jedan bijedni Detrioit :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

York se baca kao na fudbalskoj utakmici i skida pak, prava naucno fantastika :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacni pobijednik umjesto da sam okinuo golove :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacni pobijednik umjesto da sam okinuo golove :smile_redcard:

 

Dobra je to ekipa, ali los momenat da se igra na njih. Ja njih volim ganjati protiv velikih ekipa jer svakog mogu potuci kako kod kuce tako i u gostima. Sad sam nesto i video da su zaredjali niz poraza u gostima. Sretno ovo u svakom slucaju, ja nisam nista ovo dirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je to ekipa, ali los momenat da se igra na njih. Ja njih volim ganjati protiv velikih ekipa jer svakog mogu potuci kako kod kuce tako i u gostima. Sad sam nesto i video da su zaredjali niz poraza u gostima. Sretno ovo u svakom slucaju, ja nisam nista ovo dirao.

 

Kontam kuci ih razbucali 7:2 pa reko valjda u gostima ako nista mogu na produzetke da ih uzmu, a Detroitu treba ova pobijeda pa ako nece pobijediti zadnje na tabeli kojima ama bas nista ne treba e onda neznam koga ce, ali eto vidjecemo ako se golman i odbrana Detroita probude bice dobro, samo sto mi je golamn Detroita na ovoj tekmi ne zna da li je dosao ili posao a odbrana leta ko muhe bez glave a sa druge strane ljudi igraju koda je finale... York skace po golu ko blesav.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...