Jump to content
sportandlove

28.03.2012.

Recommended Posts

neznam zasto je toliki koeficijent da ce na utakmici prvi gol dati Bayern

koef se negdje krece od 1.80-1.90

to sam ja igrao u natjecanju na forumu

 

ja neznam sto se Marsej ovoliko podcjenjuje, jest da Bayern ubjedljivo pobjedjuje u Njemackoj ligi al jedno je domaca liga a drugo liga prvaka a ni protiv Basela nisu odigrali nesto specijalno u gostima... po meni 1X vrlo lako moze proci... isto vazi i za Milan - Barselona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam, mozda zato sto se ne ocekuje puno golova. Ja sam lupio under na jednom listicu.

 

Prema nekim informacijama, domačinu brani treći golman.

 

"Brazilac Elinton Andrade (32) dobio je povjerenje trenera Didiera Deschampsa u njegovoj potrazi za najboljom zamjenom za suspendiranog reprezentativca Stevea Mandandu, koji je zaradio crveni karton u smiraj uzvratnog dvoboja osmine finala protiv Intera.

 

Andrade je dobio prednost pred Gennarom Braciglianom, koji je loše branio prije tjedan dana u kup-porazu Marseljeza kod trećeligaša Quevillyja.

 

Otkad je u ljetu 2009. godine došao iz bukureštanskog Rapida, za marsejski je sastav Brazilac skupio svega osam nastupa.

"

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, golman nije dugo branio, i fali im jedan standardni branič, međutim to je prva utakmica i ne vjerujem neku preotovorenu tekmu. Domaćin zna da su podređeni Bayernu i zasigurno će igrat tvrdo i grubo, a Bayern s druge strane neće riskirat da dobije gol iz polukontre, kontre

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali treci golman jer je drugi uzasan, bolje da je bio uzasan prije par dana, zato veceras nece branit :icon_biggrin:

ma iz iskustva me to ne brine previse, koliko puta bi branili 2. il 3. golman pa ne bi bili krivi za eventualni poraz koji bi se dogodio

prva tekma u knockout fazi, francuzi, bayern u gostima... ali da, treba bit oprezan!

za nizi ulog sam odigrao da mi bude zanimljivije pratit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na jedan listić stavio Marseille 1x i Milan 1x.

Tek toliko da se ima što za pratiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na jedan listić stavio Marseille 1x i Milan 1x.

Tek toliko da se ima što za pratiti.

 

Svidja mi se 1X na Marseille! :48thumbsup:

Al u ovom drugom paru sam ipak odigrao 2, vjerojatno nije value, al ne mogu protiv Barce! Ma samo da se prati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Marsej bi se i mogao izvuć bez poraza, al za Barcu ne vjerujem da će kiksat. U prva dva dvoboja su s pola snage parirali Milanu tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce ih barsa razvaliti

 

Videjt cemo, al mogo bi susret vrlo lako i u tu stranu. Ako Barca relativno rano da gol, Milan ce se morat puno vise otvorit, a onda ce bit golova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...