Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

29.03.2012.

Recommended Posts

Thursday, March 29 2012.

Tokyo Dome, Tokyo, Japan

 

11:05, Oakland Athletics-Seattle Mariners(Total Runs), tip Under 8.5, @1.901, Pinnacle, 5/10 :uredu:

 

Danas je na programu drugi meč u Tokyo Domu između nominalnih domaćina Atleticsa i gostujućih Marinersa....Kao i prošle sezone tako je i ove sezona počela u Japanu naravno ne slučajno jel je u Japanu Basseball najpopularniji sport naravno tu je i veliki markentiški potez jel ogroman broj Japanskih igrača igra u MLB-u svakako je da jedan od najpopularnijih i najboljih igra i u Seattlu RF Ichiro Suzuki koji je među najplaćenijim igračima u MLB-u sa fantastičnom godišnjom platom od čak $18,000,000 dok i na drugoj strani za Oakland igra C Kurt Suzuki tako da je to još jedan od razloga da i večeras kao i juče Tokyo Dom bude prepun.

Juče je u njihovom prvom meču pobedu odneo Sea. pobedivši sa 3-1 i to tek nakon 11 inn. u jednom veoma tvrdom meču što je bilo i očekivano pored dobrog pičinga i odbrane su bile odlične uz veoma slabe napade. Iako je na današnjem meču piching Machup lošiji ja bi se odlučio za Under poena granica je po meni neverovatna 8.5 što je za sigurno za dva među najlošija napada u celom MLB-u previsoko ako se uzme i da je Seattle možda i ekipa sa najboljom odbranom u celoj ligi taj bet dobija na težini.

Danas će za Atleticsena brdašcu startovati veoma iskusni Bartolo Colon(38god) RHP koji u karijeri ima W 161 L 113 4.09 ERA sasvim solidne brojke.

On je prošle sezone igrao za N.Y.Y. i imao učinak od 8-10 4.00 ERA gde je sezonu počeo fantastično da bi potom malo pao u formi ali je i imao fantastičan meč gde je imao CG(Odbacao ceo meč) i zabeležio SHO( bez primljenog poena na meču) sve u svemu jedna sasvim solidna sezona za njega.

Ono što je kod njega je ogromno iskustvo i ako počne meč dobro mogao bi da odbaca dobrih 5-6 izmena ima fantastičan fast bol i ako bude dobro gađao strajk zonu biće dobro po njrga jel bi mogao dobro da otvori sezonu jel svakako napad Seattla nije sjajan.

Dok sa druge strane za Seattle na brdašcu će stajati Jason Vargas(29 god.) LHP Levoruki pičer koji u karijeri ima 28- 39 4.53 ERA dok je prošle sezone imao 10-13 4.25 ERA jedan sasvim solidan pičer koji je sezonu počeo fantastično da bi posle malo pokvario utisak ali je u prvom delu imao čak 4 CG i 3 SHO što je sjajno njegova velika prednost je što iza sebe ima fantastičnu odbranu i on bi mogao imati dobar meč jel je takođe što se videlo napad Oaklanda delovao jako loše i bezopasno.

Napad Oakl. verovatno kao i juče bi trebalo da izgleda -

 

1. Jemile Weeks (S) 2B

2. Cliff Pennington (S) SS

3. Coco Crisp (S) LF

4. Seth Smith (L) DH

5. Kurt Suzuki ® C

6. Josh Reddick (L) RF

7. Yoenis Cespedes ® CF

8. Brandon Allen (L) 1B

9. Eric Sogard (L) 3B

 

Dok Seattla -

 

1. Chone Figgins (S) 3B

2. Dustin Ackley (L) 2B

3. Ichiro Suzuki (L) RF

4. Justin Smoak (S) 1B

5. Jesus Montero ® DH

6. Mike Carp (L) LF

7. Miguel Olivo ® C

8. Michael Saunders (L) CF

9. Brendan Ryan ® SS

 

Jednostavno sasvim solidni starteri sa odličnim bulpenima i dobrim odbranama uz prilično loše napade sve mi govori da ova margina 8.5 je previsoka čak da je i 7.5 možda bi uzeo.

Moram na ovom meču odigrati Under 8.5 kvota je sjajna i siguran sam da će sutra pasti... Posted Image

 

FT: 4-1 Win

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli me briga glavno da su knicksi ubili :)

 

To me najvise i boli! To mi je bilo za visoki ulog! Orladno se totalno raspao u 2. cetvrtini.

A Knicksi bolje igraju što im je manje zvijezda u momčadi. Bilo bi zanimljivo vidjet omjer pobjeda/poraza kada igra samo jedna zvijezda, Melo, Amare ili Lin (ajmo rec da je zvijezda, ipak ih je sam nosio ono razdoblje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Boston Bruins - Washington Capitals - Boston Bruins - 1.521 :nije:

01:00 - New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning - Tampa Bay Lightning +1.5 - 1.649 :nije:

01:00 - New York Islanders - Pittsburgh Penguins - New York Islanders over 2.5 - 2.030 :uredu:

01:00 - Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs over 2.5 - 1.901 :nije:

02:00 - Minnesota Wild - Florida Panthers - under 5.5 - 1.498 :uredu:

02:30 - Chicago Blackhawks - St. Louis Blues - Chicago Blackhawks over 2.5 - 2.120 :uredu:

04:00 - Phoenix Coyotes - San Jose Sharks - Phoenix Coyotes over 2.5 - 1.926 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston preko 5,5 imaju lijep postotak utakmica sa preko 5,5 poena po tekmi...ujedno i najefikasnija momcad lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam do 3 cetvrtine bilo je 40 razlike pred kraj 3 cetv...Vjeruj mi kad kazem ona Woodson je kralj....kako brutalno slaze obranu, covjek je od mela napravio obrambenog igraca, a jucer je igrao poziciju 4. i to bez greske! plus sto ima povredu noge :tzare::icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA:

 

01:00 Indiana-Washington Wizar. Under 193.5 @1.962 :uredu:

02:00 Miami-Dallas Mavericks Dallas +8 @2.000 :nije:

04:00 Portland-New Orleans Horn. Over 185 @1.952 :uredu:

04:30 LALakers-Oklahoma City T. Oklahoma -1 1.990 :uredu:

 

Kladionica: Pinnacle

 

Ovo je ovako na prvu, svidja mi se over Portlanda i NO dosta, mislim da cu to singlirat. Također Oklahoma mislim da nije los koeficijent, bolji su od LA, a imamo skoro egal kvote jer su Lakersi odlicni doma (20-4), zato opreznos s ovime.

Miamiu je James upitan veceras, a nanizali su i dva poraza, a Dallas ima dvije zadnje pobjede protiv Houstona. Vrijedi oprobat.

Edited by diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 Indiana-Washington Wizar. Indiana -9,5 @ 1.943

02:00 Miami-Dallas Mavericks Miami -8 @1.917

04:00 Portland-New Orleans Horn. New Orleans +9,5 @1.952

04:30 LALakers-Oklahoma City T. Oklahoma -1 1.990

 

Kladionica: Pinnacle

 

dodao bi jos:

 

LeBron James Over 26. points 2.02

Dwyane Wade Over 23.5 points 1.85

LaMarcus Aldridge Over 21. points 1.85

 

Kladionica : Betsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose, glavni par mi je prosao :icon_razz:

Al cijeli dan sveukupno i nije bio nesto uspjesan, danas se nadam boljem :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...