Jump to content
raca988

30.03.2012.

Recommended Posts

Vidim da se slabo prati odobjka pa eto da započnem topic vezan uz nju ako se nađe onih koji prate i razumiju! :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napiši neke prijedloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas igraju Bergamo - VIlla Cortese, moglo bi se reć vječni derbi 2 velika rivala. Jedinica je oko 1,65 što je i prihvatljivo makar bi trebala biti barem na 1,85. Međutim tu je oklada koja jako često prolazi kada igraju ova 2 tima, a to je over u poenima. Online klade granicu drže na 183 poena što u 90% slučajeva prolazi ako ne bude razbijanja od 3-0 u što ne vjerujem. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sviđa mi se ovaj tip samo je šteta da naše kladare nemaju to u svojoj ponudi...kolko se sjećam zbroj poena je bilo jedanput samo za Ligu prvaka u ponudi u SS

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedan pick koji se meni sviđa danas...francuska muška liga, susret između nantes-a i cannes-a...iako je zadnji susret pred mjesec dana nantes doma dobio 3-0 mislim da danas neće biti taj slučaj...ovo je play off, ekipe su podjednake i takav meč očekujem...stoga je moj pick over 183,5 poena @ 1.85 u bet365 i bwin...za prolazak ovog para treba recimo 4 seta po 25-21 što mislim da je vrlo izgledno...sretno ako neko odigra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno će to biti gusta tekma da, podjednake su to ekipe i teško da će biti nekog razbijanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas jedan zanimljiv par u turskoj ženskoj odbojci...Vakifbank vs. Eczacibasi..to je finale...prvu utakmicu dobio je Eczacibasi u nedjelju 2:3...danas sam primijetio da se kvota na domaćina srozala..razlog leži u tome što 3 bitne igračice gostiju imaju vrlo visoku temperaturu..Gulden, naša Senna Ušić i Elif...od njih Gulden je u daleko najgorem stanju i najvjerojatnije neće igrati danas..druge dvije možda i doktori napune s tabletama, al je pitanje koliko mogu dobro odigrati..od naših kladionica vidim da PSK drži ovaj par...1.65 je koeficijent (jučer bio 1,85)...ima i Vakif sličnih problema, no ne toliko bitnih igračica...utakmica počinje u 19 sati pa treba pratiti informacije...po meni isplati se probati na domaćina u nekoj kombinaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...