Jump to content
Sign in to follow this  
diesel

01.04.2012.

Recommended Posts

NBA:

 

19:00 OklahomC-Chicago Bulls Oklahoma -5.5 @2.000 :uredu:

21:30 Boston Celtics-Miami Heat Miami -3 @1.926 :nije:

23:55 Orlando-Denver Nuggets Under 201.5 @1.952 :nije:

23:55 Toronto-Washington Wizar. Over 192 @1.909 :nije:

01:00 Houston-Indiana Pacers Indiana +4 @1.943 :uredu:

03:00 Phoenix-New Orleans Horn. Phoenix -10 @1.952 :uredu:

03:00 Portland-Minnesota Minnesota +2 @1.926 :nije:

03:30 L.A.Lakers-Golden State W. Warriors +10 @1.952 :uredu:

 

Par recenica za ova prva dva ranija meča, ostalo kasnije :50yes:

 

Dvije najbolje momcadi lige u ranijem terminu, Bozic je ove godine stigao ranije :icon_biggrin: Oklahoma dolazi u dosta dobroj formi u ovu utakmicu, imaju 5 pobjeda u nizu, medju kojima su dobili Miami i oba Los Angelesa. Bullsi i dalje igraju bez Rosea, ali igraju jako dobro, o tome svjedoci forma od 8 pobjeda u zadnjih 10 utakmica. Ukratko razlozi zasto igram na Oklahomu su 22-4 omjer doma, dva dana odmora, odlicna forma najboljih igraca, svi najbitniji su zdravi i spremni. Chicago, iako odlican, mislim da nece imat lagan posao veceras. A i njihova dobra forma je ipak sastavljena od nesto slabijih ekipa (dobili su i oni Miamia) jer vise igraju protiv ekipa sa istoka koje su u prosjeku slabije nego one sa zapada. Ali unatoc svojim ocekivanjima, necu nista ovdje igrati nego jednostavno uzivati u utakmici :icon_cool:

 

Druga ranija utakmica je izmedju Miamia i Bostona. Miami u zadnje dvije utakmice ponovno igra odlicno, kao da se spremaju na novi niz od 7-8 i vise pobjeda. Svi vazni igraci su tu. Kod Bostona i dalje nema Allena, Pietrusa, O'Neala i J.Greena. Iako su to sve vazni/solidni izostanci, i dalje imaju dobru ekipu na raspolaganju, ali sumnjam da ce moci u Miamiu nesto napraviti jer su oni najjaca domaca ekipa lige sa omjerom 21-2. Takodjer, Miami ima najbrzu kontru u ligi sto bi moglo biti ubitacno za jednu prosjecno stariju ekipu kao sto je Boston. -3 nije veliki hendikep i mislim da ovo moze dosta lako proci. Eh jos da spomenem da je Boston u nizu od 4 pobjede, ali od toga dvije protiv najslabije dvije momcadi na istoku i dvije protiv momcadi na zapadu koje nisu u top 8. Ovo ce biti pravi ispit za Kelte i mislim da ga nece poloziti :icon_biggrin:

Igram ovo za srednji ulog :crossfingers:

 

EDIT: Ispravak, ne znam sta mi je bilo da napisem da se igra u Miamiu :icon_neutral:

Ovo ne mijenja moje misljenje o tipu!

Edited by diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

18:30 - Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers - 1st Period over 1.5 - 1.847 :uredu:

21:00 - New York Islanders - Ottawa Senators - Ottawa Senators over 2.5 - 1.658 :uredu:

22:00 - Detroit Red Wings - Florida Panthers - Detroit Red Wings over 2.5 - 1.658 :nije:

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih NHL susreta (Pinnacle incl. OT).

 

01:00 - Chicago Blackhawks - Minnesota Wild - over 4.5 - 1.493 :uredu:

01:00 - New York Rangers - Boston Bruins - over 4.5 - 1.446 :nije:

02:00 - Anaheim Ducks - Edmonton Oilers - Anaheim Ducks over 2.5 - 1.694 :nije:

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

 

Tuto :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

23:55 Toronto-Washington Wizar. Over 192 @1.909

 

Ne mogu si pomoc, al volim ove statisticke betove. Od sezone 2004/05 ove dvije momcadi su odigrale 29 utakmica i ako sam dobro prebrojao samo jednom je zbroj koseva bio ispod navedene granice! Prije gore spomenute sezone ove dvije momcadi su igrale drugi stil, obrambeno orijentiran sa duzim napadima sto je rezultiralo nizom utakmica sa malo koseva, ali nakon te sezone sve se promijenilo. Moze li u 30. utakmici od sezone 04/05 biti i 29 over? Ako nista drugo ispratit cu ovo za niži ulog :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako ne bi otpisivao "starčeke" iz Bostona, zbog stanja s ozljedama slažem se s dieselovom prognozom - znači pobjeda Miamia. Čisto statistički gledano probao bi i Garnett over 15,5 koševa pošto je u zadnje tri utakmice imao prosjek preko 20 koševa i bio jedan od pokretača Bostona u seriji 6-1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...