Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

Poz,

sto mi nije uracunat pogodak na portugalce? Jel se tabela svaki dan pravi ili na nekoliko dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekich najavljujem ti ponovno napad na prvu poziciju, jesi spreman za nadmetanje?sad ću ziher opet falit par puta zaredom aahah :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz,

ovo za reklamu je upuceno meni? Ako jeste, verovatno mislis na ovo ispod mojih komentara?

Ako je to, to tu stoji da bi ljudi mogli da vide poneki moj tip... ako smeta izvini ali na to pravilo da ne mogu da stavim svoju web stranicu nisam naisao. Kad ga bude bilo, odmah cu promeniti.

Dekster

P.S. Ako nije bilo upuceno meni izvini na komentaru, slobodno ga izbrisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz,

ovo za reklamu je upuceno meni? Ako jeste, verovatno mislis na ovo ispod mojih komentara?

Ako je to, to tu stoji da bi ljudi mogli da vide poneki moj tip... ako smeta izvini ali na to pravilo da ne mogu da stavim svoju web stranicu nisam naisao. Kad ga bude bilo, odmah cu promeniti.

Dekster

P.S. Ako nije bilo upuceno meni izvini na komentaru, slobodno ga izbrisi.

Ono za reklamu nije upućeno tebi Dex - nebrini - reka san: "neću sad reklamirat naš forum", a mislio sam da sam pogledaš po našim stranicama i vidit ćeš da je odličan. :o

 

ps. i drugi korisnici u potpisu imaju neke www adrese di se nalaze njihovi tipovi - nebrini - onaj post nije namjenjen za tvoj potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, nema problema... sad su me izbacili sa tog takmicenja... tako da se tipovi vise ne mogu videti. Samo statistika koja je ostala iza mene... Nema veze, danas cu da postavim jos jedan x na ovom takmicenju, predlozicu jos 2-3 meca u onom delu za tikete.

DeksSamurai

P.S. Kako sam skonto, tabela kasni za jedan dan, jel da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato sto je takmicenje u neku ruku namesteno, administrator se takmici sa nama. Tri x-a za tri dana i naravno dodjem na prvo mesto. I blok http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif . Blokiraju mi tip juce, kao nevazeci i izbacise me. U sustini, desavalo se to i ranije, izbacivali su i ranije... Svakog meseca od pocetnih 15 experata ostane nas 13. Al nema veze, imam par ortaka tamo pa ce oni da me "svete" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif preko komentara... Kralj x-eva Deks je oboren hehe... budale, brukaju se zbog nagrade od par evrica http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dex Samurai, mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...