Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

Gle iskreno nije mi jasno zašto se svadite jer imao sam i ja takvih poništenja i bio sam ljut ali hebiga takva su na

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gandalf, jedino ti ovdje imaš m*** da se usprotiviš velikom vo
Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj moj par je već odigran ali vidim da su ga neki pisali za ponedjeljak a on je počeo iza ponoći

tako da potpada pod 03.07

jesam li u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj moj par je već odigran ali vidim da su ga neki pisali za ponedjeljak a on je počeo iza ponoći

tako da potpada pod 03.07

jesam li u pravu

 

Tvoj par ako misliš na USA-Paragvaj se trebao nalaziti na ponudi pod 02.07. tako da vjerujem da če par biti poništen.

Ja ga neču dirati pa neka Tuto to riješi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da nema igranja istih parova pa sam odigrao ponovo.

Jel to Ok ?

Mislim da si krivo shvatio ili sam je ne znam ali smiješ ti staviti isti par ko i neko samo ne smije biti sve isto znači druga kladionca bar!!!

 

Bar sam ja to tako shvatio!!!

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smatram da je nacin bodovanja na ovom takmicenju najblaze receno nelogican jer ne pokazuje stvarno stanje.Ovo je kladionicarski forum a u kladjenju se kvote i ulog ne sabiraju nego mnoze i dvaput pogodjena kvota 1,4 nikako ne moze da donese isti dobitak kao pogodjena kvota 7,8 .Vasim nacinom bodovanja oba takmicara dobiju po 12,8 bodova http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif ,a trebalo bi da bude odnos 8:68 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif .Takodje kako neko ko promasi kvotu 1,4 gubi duplo manje poena od onoga ko je promasio kvotu 2,8.Gde je tu logika.Ovo takmicenje nema nikakve veze sa kladionicarskim umecem (koje se bazira na pronalazenju kvote koja je vredna uloga) i igrace tera da sto vise puta odigraju sto manju kvotu sto je IMO najpogubniji put za jednog kladionicara i najbrzi put u propast.

Ovo pisem ne zbog toga sto je meni stalo do pobede nego sto smatram da je potpuno pogresno i bas bih voleo da cujem kojom logikom vodio tvorac ovog pravila.

Verovatno se pokusalo stati na put nekima koji lupaju sto vece kvote (jer ovakvim nacinom bodovanja neko ko pogodi kvotu 50 pa onda promasi kvotu 56 on je u minusu a neko ko pogodi kvotu 1,4 pa promasi istu on je u plusu 5 bodova). http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Na ostalim forumima problem lupetanja velikh kvota je resen tako sto je max broj bodova koji se mogu dobiti jednim pogodkom 30 (kvota 4) i ne vidim razlog zasto i vi ne mozete uvesti ovakvo pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smatram da je nacin bodovanja na ovom takmicenju najblaze receno nelogican jer ne pokazuje stvarno stanje...Ovo je kladionicarski forum a u kladjenju se kvote i ulog ne sabiraju nego mnoze i dvaput pogodjena kvota 1,4 nikako ne moze da donese isti dobitak kao pogodjena kvota 7,8 .Vasim nacinom bodovanja oba takmicara dobiju po 12,8 bodova http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif ,a trebalo bi da bude odnos 8:68 :blink: .Takodje kako neko ko promasi kvotu 1,4 gubi duplo manje poena od onoga ko je promasio kvotu 2,8.Gde je tu logika.Ovo takmicenje nema nikakve veze sa kladionicarskim umecem (koje se bazira na pronalazenju kvote koja je vredna uloga) i igrace tera da sto vise puta odigraju sto manju kvotu sto je IMO najpogubniji put za jednog kladionicara i najbrzi put u propast.

Ovo pisem ne zbog toga sto je meni stalo do pobede nego sto smatram da je potpuno pogresno i bas bih voleo da cujem kojom logikom vodio tvorac ovog pravila.

Verovatno se pokusalo stati na put nekima koji lupaju sto vece kvote (jer ovakvim nacinom bodovanja neko ko pogodi kvotu 50 pa onda promasi kvotu 56 on je u minusu a neko ko pogodi kvotu 1,4 pa promasi istu on je u plusu 5 bodova). http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Na ostalim forumima problem lupetanja velikh kvota je resen tako sto je max broj bodova koji se mogu dobiti jednim pogodkom 30 (kvota 4) i ne vidim razlog zasto i vi ne mozete uvesti ovakvo pravilo.

 

1. Mogu se s tvojom konstatacijom slo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako bilo je mnogo razgovora i postova u vezi pravila tj obračuna bodova na tom natjecanju jer neko tko je lupil kojeficjent tipa 10-15 što su x-evi u košarci ili rukometu i pogodil da kraja mjeseca trebal je pogoditi još lakih 7 parova i odigrati minimalno 15 da osvoji prvo mijesto.

ovaj sustav je dobar i ovdje se vidi tko je pravi tipster pogledaj za prošli mjesec pobijednik gandalf od 26 odigranih parova pogodil je 21 svaka čast a onda potra

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da tuto da pitam još tebe pa koliko znat favorit tipovi i bonus tipovi se nesmiju stavljati na natjecanje kao što si ti jučer stavil?? o tome je bilo riječi zar ne??

U pravilima piše da se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...