Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

TUTO, mislim da Felix zaslužuje biti 5. na listi dobitnika ! Pogledaj statistike malo?!!?!

Evo o cemu se radi, i meni nije bilo malo jasno , ali sam procitao jos jednom pravila i pogledao o cemu se radi i problem je sledeci: ako se takmicar natjeca u jednom , dva ili tri natjecanja on mora uvecati svoj broj postova za 30, 60, 90 respektivno. posto se on takmicio i u Bwin H2H mora povecati za bar 60, bez obzira sto tamo nece osvojiti nagradu. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: PSK

Broj para iz kladionice: 3276

 

Vrijeme odigravanja: 16:00

Naziv para: Vinogradar - Solin

Tip para: 1

Tečaj: 1.650

 

Ev. Dobitak: 6.650

Ev. Gubitak: 1.650

Mislim da ne mozes ovo igrat jer za 2. Hrvatsku moras igrat minimalno 4 para bar je tako u Supersportu a za PSK nisam siguran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne mozes ovo igrat jer za 2. Hrvatsku moras igrat minimalno 4 para bar je tako u Supersportu a za PSK nisam siguran

A zašto nisi siguran?

Otvore se stranice ponude ili rezultati PSK i vidi se da kod PSK za taj par mora biti minimalno odigrana 3 para na listiću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to sam gledo tek navecer i gledo sam u ponudi i vise nije bilo tog para i nisam mogo vidjet

Za pohvaliti je to da bar netko nešto gleda i pročita (pravila). :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Expekt

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 08:05

Naziv para: Acasuso Jose - Beck Andreas (6:7, 0:1)

Tip para: 2

Tečaj: 1.550

 

Ev. Dobitak: 6.550

Ev. Gubitak: 1.550

 

 

Acasuso je predao mec na 7:6 i 1:0, to znaci da je par ponisten ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acasuso je predao mec na 7:6 i 1:0, to znaci da je par ponisten ili...?

Da. Može se postaviti novi par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je od Expekt par mora da je :uredu: jer Expekt je one ball bookie to jest mora da se odigra jedan poen i ko ce da predaje taj gubi tako da treba da bude dobitan par..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je od Expekt par mora da je :uredu: jer Expekt je one ball bookie to jest mora da se odigra jedan poen i ko ce da predaje taj gubi tako da treba da bude dobitan par..

Ja sa za! :uredu:

 

Da neke kladionice priznaju mec kao dobijen ili izgubljen ako se odigra bar jedan poen...eto nisam znao da je Expekt jedn aod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za obavastenje Tuto. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Da mec Stepanek Radek - Wawrinka Stanislas nema na listi rezultatata, iako je jedno vreme bio u ponudi na EXPEKTU-zato sam ga i postirao na natecanje, Wawrinka je predao mec u trecem setu na rezultata 4:2 za Radeka cini mi se. Mislim da su ga sklonili zbog koeficienta 1.7, u drugim kladionicama je bio od 1.45 do 1.55. Kako i da je ok je http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

 

Ako je tako onda moj par od 11.10.09 Acasuso Jose - Beck Andreas dobitan, mec je prekinut da tacno, al je obljavljen na expektu kao dobitan koeficiejent. Ovde je ponisten, al mislim da ne bi trebao biti ponisten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: 10bet

Broj para iz kladionice:

 

Vrijeme odigravanja: 11:05

Naziv para: Simon Gilles - Djokovic Novak (-1.5)

 

Tip para: H2 (-1.5)

Tečaj: 1.719

 

Ev. Dobitak: 6.719

Ev. Gubitak: 1.719

 

Mislim da ste pogresno obracuvali broj gemova... 6:3 2:6 6:2 pobedio Djokovic sa 2:1

14 gema uzeo Djokovic 11 Giles Simon

14 -1.5 = 12.5

a 12.5 > 11

 

Hvala http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/18drunk.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunka, molio bih da postavljaš parove u skladu sa pravilima natjecanja i točno onako kako je navedeno u ponudi kladionice. Budući da to do sada nisi činio, molio bih za ubuduće da kod postavljanja para sa hendikep okladom napišeš na šta se odnosi hendikep. Da li na setove ili gemove, tim više šta henikep -1,5 kojeg si odigrao, se obično odnosi na hendikep setova, a tako je bio tretiran tvoj par.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...