Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

A ja se cudio juce dal je reko moguce da neko igra isti par od brdo ponudjenih parova , a radilo se o paru austrijske kosarke koju nikad nisam cuo u zivotu,a nije ni 95% kladitelja http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Kad sam danas i definitivno shvatio da se prepisuje od kolega ispred sebe kako se ne bi izgubio korak u vrhu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

e a to je presmesno i sramotno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Kolega ce se prepoznati, a ja reko da malo ovde popunim zaboravljenu temu :nije:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako moze da se izmeni pravilo:

 

3. Ulog je fiksan i iznosi 5 bodova i nije ga potrebno pisati, a najniži tečaj sa kojim se postavlja par na natjecanje iznosi 1,40.

to je mene juce zbunilo. ja sam prvo procitao ta pravila, odigrao isnera po kvoti 1.4, i onda tek vidim u uvodnom postu:

Minimalan tečaj para koji se postavlja na natjecanje iznosi 1,500.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako moze da se izmeni pravilo:

3. Ulog je fiksan i iznosi 5 bodova i nije ga potrebno pisati, a najniži tečaj sa kojim se postavlja par na natjecanje iznosi 1,40.

to je mene juce zbunilo. ja sam prvo procitao ta pravila, odigrao isnera po kvoti 1.4, i onda tek vidim u uvodnom postu:

Minimalan tečaj para koji se postavlja na natjecanje iznosi 1,500.

Odgovor sa zakašnjenjem, ali neka se nađe.

Čitao si zastarjela pravila.

Zadnja, ispravljena pravila nose oznaku da važe od kolovoza 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno glupo pitanje ako nećete zamjeriti Mogu li staviti naziv para i u opisu napisati da se radi o manje od tri gola recimo?

Hvala

Možeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, zanima me šta vam ovo znači(citirano iz vaših pravila).

- Nagrade će osvajati samo AKTIVNI članovi. AKTIVNI član je svaki natjecatelj koji na kraju mjeseca uveća početni mjesečni broj postova za minimalno 30 po svakom natjecanju u kojem sudjeluje.

 

Dakle moram napisati 30 postova mjesečno, to se misli na analize ili šta?

Ali ja npr.u podforumu košarka ne vidim da itko išta piše, tu ima samo jedna analiza.

A ni u drugim podforumima nije ništa bolje.

Dakle na što se misli to AKTIVAN?

Gdje treba postati postove? ne razumijem

Edited by Atila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle moram napisati 30 postova mjesečno, to se misli na analize ili šta?

30 postova za svako natjecanje na kojem sudjeluješ.Broje se postovi koje pišeš u bilo kojem podforumu osim onih koje ostavljaš u natjecanjima.

 

Ali ja npr.u podforumu košarka ne vidim da itko išta piše, tu ima samo jedna analiza.

A ni u drugim podforumima nije ništa bolje.

Osjeti se slobodnim da popraviš situaciju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Dakle na što se misli to AKTIVAN?

Da si ispunio normu traženih postova potrebnih da bi ti se mogla uručiti nagrada ukoliko si istu osvojio u natjecanjima.

 

Lijep pozdrav i sretno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi sam pa me zanima kad odaberem kladionicu par i tim piše da na forumu moram to kopirati ali ne znam gdje. Da li mi možete pomoći

 

Zbog čega imam status trenutno neaktivan ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi sam pa me zanima kad odaberem kladionicu par i tim piše da na forumu moram to kopirati ali ne znam gdje. Da li mi možete pomoći

Zbog čega imam status trenutno neaktivan ?

Kopira se u dnevni topic (dnevnu temu) natjecanja.

Današnji par za natjecanje postavlja se kopiranjem u podforum Natjecanje - Expekt.com liga u temu za 13.01.2011. - Expekt.com liga.

I tako svakodnevno, ukoliko se natječeš.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedjeljak sam odigrao na Chelsea i sutradan sam dobio poruku da je taj par već odigran te mi je isti storniran. Zanima me kako je onda moguće da su mnogi jučer odigrali na Inter, doduše u različitim kladionicama, ali sam vidio na su neki odigrali u istim isti par(expert). Da li to znači da je moguće odigrati isti par u istoj kladionici ako nisu uplaćeni isti dan? Novi sam pa mi te stvari nisu baš jasne.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...