Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

ne znam sta bi pisao ? nikog ne poznajem tek sam 3 dana ovde ?a dosao sam sa svojim forumom zbog ovog takmicenja foruma...a uz put ajde da probam da vidim koliko sam dobar.

 

Ne znas o čemu bi pisao na kladionicarskom forumu? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif O krizi na bliskom istoku http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

 

Ostaviš neki tvoj uplatni listic, daš neki predlog sta bi igrao, neku zanimljivost, smesan klip, sliku itd.... stvarno pretesko :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta bi pisao ? nikog ne poznajem tek sam 3 dana ovde ?a dosao sam sa svojim forumom zbog ovog takmicenja foruma...a uz put ajde da probam da vidim koliko sam dobar.

 

Pa evo skinuo si već sad pra postova s ovim upitima..Dobrodošao na forum, samo uleti u kafić malo porazgovaraj, šutni neki pozdrav i rješio si kvotu. Uživaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta bi pisao ? nikog ne poznajem tek sam 3 dana ovde ?a dosao sam sa svojim forumom zbog ovog takmicenja foruma...a uz put ajde da probam da vidim koliko sam dobar.

 

svaki dan napises dobro jutro i laku noc i to je vec 60 postova Posted Image a mozes i otvoriti u temi listici svoj topik i pisati sta igras kao sto neki od nas radimo mozda nekome pomognes da razresi neku dilemu za uplatu a analize bi bile jos bolje i korisnije ako te ne mrzi da pises

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to na expect takmicenju mogu da se ponavljaju parovi i po vise puta dok god je kvota drugacija i dok god je iz druge kladionice? Vidim da se ponekad jedan te isti par postavi po cetiri, pet puta....Mislim na to ako je vec neko postavio taj par...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Gamebookers

Broj para iz kladionice: nema

 

Vrijeme odigravanja: 16:15

Naziv para: Al Rayyan - Umm-Salal

Tip para: 1

Tečaj: 1.750

 

Ev. dobitak: 6.750

Ev. gubitak: 1.750

 

-----------

U 16:10 tečaj na stranicama GB je 1.65. Molim uzimati tečaj sa stranica kladionica.

 

 

uvidom u kretanje kvota , to jest klikom na određeni tip može se vidjeti u koje vrijeme se neka kvota promijenila ...

iz priloženog se vidi da se kvota spustila sa 1.75 na 1.65 u 16:06 što znači da je tečaj koji sam napisao ispravan ...i da, uzeo sam tečaj sa stranice kladionice

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvidom u kretanje kvota , to jest klikom na određeni tip može se vidjeti u koje vrijeme se neka kvota promijenila ...

iz priloženog se vidi da se kvota spustila sa 1.75 na 1.65 u 16:06 što znači da je tečaj koji sam napisao ispravan ...i da, uzeo sam tečaj sa stranice kladionice

Zahvaljujem na info.

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo je do promjene načina na koji expekt isplaćuje nagrade na račune pobjednika:

 

Nagradu je sada moguće osvojiti jedino ako ste barem jednom na svoj račun uplatili prave novce (prva uplata). Za ssve igrače koji nisu napravili prvu uplatu, expekt neće izvršiti uplatu nagrade.

 

Također ukoliko igrate natjecanja na više foruma, od sada nagradu možete dobiti samo ne jednom forumu, ovisno gdje nagrada bude najveća, pa uzmite ovo u obzir.

 

Što se tiče natjecatelja koji su osvojili nagradu prošli mjesec, moraju napraviti svoju prvu uplatu i tek onda će biti omogućena isplata nagrada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče expekta jedna briga manje . :77tooth:

 

btw može li se možebitna nagrada prepustiti nekome drugome tko je izvršio uplatu u toj "kladari" ?

Pitanje postavljam zato da znam ima li smisla natjecati se u expekt natjecanju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se mene tiče možete zamjeniti nagradu s nekim na bwinu ili unibetu, samo je bitno da isplata na expektu ide onome tko ima račun s izvršenom prvom uplatom, a sve ostalo je stvar dogovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Dwize!!

 

Kladionica expekt je prezahtijevna za nas natjecatelje....Igram u lakalovici, supertipsteru i svugdje je expekt sponzor.....I svaki mjesec dobijem nagradu (za januar 60 Eur, za decembar oko 130 Eur)......Siguran sam,da po mom mišljenju bez problema "nađete" novog sponzora kojeg nema toliko zahtjeva koliko ima expekt......Do dalnjeg na expekt natjecanju ne igram jer zaista nema smisla.....Ostajem na bwinu a od aprila ću na unibetu mada imam dovoljno "lova" za klađenje....

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se mene tiče možete zamjeniti nagradu s nekim na bwinu ili unibetu, samo je bitno da isplata na expektu ide onome tko ima račun s izvršenom prvom uplatom, a sve ostalo je stvar dogovora.

 

ja sam prosli mesec dobio na dva foruma nagradu od Expekta i na jednom sam dao svoje podatke a na drugom od druga koji ima velike uplate i nije mu bio problem da okrene to po kvoti 1,5 on mi je cak odmah prebacio pare na Mb tako da je to resenje ako imate nekoga ko zeli da vam pomogne ako bas imate srece da isti mesec dobijete nagradu od istog sponzora a sto se tice Expekta pa normalno je sa njihove strane da i oni zele da imaju neku korist od igraca , stavite se u njihov polozaj Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...