Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

tuto pročitao sam ja pravila! kako bi nek ja znao da ne stavljam dobro ako si mi TI označio za pravilno/pogrešno. ja sam mislio da je sve uredu. recimo na besteurobets je drukčiji sistem (znaš sam), ovdje sam stavio po istom "sistemu" a TI (ili neki drugi admin) mi NISI označio za poništeno! kako bi nek onda ja znao da nešto radim kontra ako mi sam admin označava za pravilno postavljeno?? ok u glavnom sad znam kako treba mada bi to bilo več prije ako bi ti učinio šta treba - poništiti par več 11.12. ili kad god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom parovi iz SAD-a i okolnih država idu u dan prije,a australija,kina,japan idu u dan poslije jer je razlika između njih skoro 1 dan.tako da je australian open za danas u ponudi ali ide ovdje u sutrašnji dan u natjecanje,a nba vrijedi za današnji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sad razumjem. mislim nemam ništa protiv ali ja sam zaista mislio da je sve uredu jer me niko nije upozorio. normalno da treba poštovati pravila, jasno mi je to ko beli dan, ali nisam znao da nešto nije uredu.  :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam da je moja greška bila šta u prosincu nisam poništio tvoj prvi pogrešno postavljen par. No, to je prošlost i nadam se da ubuduće neće biti poništenih parova.

 

Ugodno druženje i natjecanje.

 

da sad razumjem. mislim nemam ništa protiv ali ja sam zaista mislio da je sve uredu jer me niko nije upozorio. normalno da treba poštovati pravila, jasno mi je to ko beli dan, ali nisam znao da nešto nije uredu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim ubuduće da se takva pitanja postavljaju putem PM. Pogledaj šta piše ispod tablice!

 

Ispravljeno!

 

Pozdrav.

 

Tuto zasto mi nije priznat tip za 15.03.2013 vec je void ???

Andreas Beck - Alexander Sadecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

POGRIJESIO SAM KAD SAM HTIO POSTAVITI PAR, STAVIO SAM 1 UMJESSTO 2, ISPRAVIO SAM MINUTU NAKON TOGA, TEK SAD PROČITO DA JE ZABRANJENO EDITOVANJE, NEGO U NOVOM POSTU. POSTO MI JE OVO PRVI PAR JEL MOGUĆA DA MOLBA BUDE PRIHVAĆENA... baki30

Share this post


Link to post
Share on other sites

POGRIJESIO SAM KAD SAM HTIO POSTAVITI PAR, STAVIO SAM 1 UMJESSTO 2, ISPRAVIO SAM MINUTU NAKON TOGA, TEK SAD PROČITO DA JE ZABRANJENO EDITOVANJE, NEGO U NOVOM POSTU. POSTO MI JE OVO PRVI PAR JEL MOGUĆA DA MOLBA BUDE PRIHVAĆENA... baki30

 

Nema veze prvi ili treci put. Samo stavi novi post, zanemari ovaj kojeg si editirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sta je sa natjecanjem za deseti mjesec ?

 

Sve piše ovdje:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutooooo   :06bangin:  :06bangin:          

 

Isao napraviti tablicu da vidim gdje sam u poretku i sad izvadim sve rezultate i idem zbrojiti sa onom tablicom od 08.01. ...i vidim da si postavio tablicu  :icon_cry:

 

 

Btw. 20.01. si mi oznacio par Boston - LA Kings under 6 kao gubitan a zavrsilo je 3:2 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoom Zoom moras ponekad refresovati da bi video novu tabelu 

bila je tablica u medjuvremenu? meni je do sinoc stajala stalno od 08.01.?  :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...