Jump to content
Sign in to follow this  
RED FORCE

09.09. subota

Recommended Posts

Uh. Ova subota bi zbilja trebala bit plodna. Koeficijenti nisu loši, a tekma ima svakakvih, jedino je malo zajebano zbog ovog ritma s reprezentacijama, igrači su umorni, liga prvaka je ovaj tjedan, da se ne bi neki čuvali. Ipak tek je start sezone pa valjda neće.

 

ARSENAL - MIDDLESBROUGH 1 (Supersport 1.40)

 

- Arsenal je u prva dva kola ubilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

09.09.2006 - 22:00

Atletico Madrid - Valencia FC

TIP: 1 @ 2,55 Centrebet 5/10

 

Atletico Madrid:

Klub iz Madrida je za ovu sezonu strašno puno ulo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula - Medimurje

 

Nemam nikakvih izrazitih informacija oko te utakmice ali dobro poznavajuci nasu ligu....znamo u kakvoj je situaciji Pula...nije mi jasno cemu ovolika kvota na Medimurje...jer medimurje se pojacalo ove godine kao nikad do sad...naime sve su to otpaci od Dinama ali i dosta zvucna imena..Janjetivic pa mladi Grgurevic... te Mario Rac doprinjeli su dosta u razvoju igre i sada ta momcad izgleda poprilicno dobro u veznom redu..Evo ja bih rekao X2 lijepih 1.75 a za hrabrije kao ja cista dvojka jer je i trener Stanko Mrsic najavio da idu na pobjedu...novost od zadnje informacije je da se vraca obrambeni brazilac Lima koji puno puta zna i stvarati probleme u napadu..Nesto poput Eta u Dinamu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni su danas najsigurniji parovi Arsenal i Anderlecht.

Arsenal- Boro 1

 

Arsenal nije najbolje otvorio sezonu. Ovo bi im trebala biti prva tri boda. Boro je iznena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula - Medimurje

 

Nemam nikakvih izrazitih informacija oko te utakmice ali dobro poznavajuci nasu ligu....znamo u kakvoj je situaciji Pula...nije mi jasno cemu ovolika kvota na Medimurje...jer medimurje se pojacalo ove godine kao nikad do sad...naime sve su to otpaci od Dinama ali i dosta zvucna imena..Janjetivic pa mladi Grgurevic... te Mario Rac doprinjeli su dosta u razvoju igre i sada ta momcad izgleda poprilicno dobro u veznom redu..Evo ja bih rekao X2 lijepih 1.75 a za hrabrije kao ja cista dvojka jer je i trener Stanko Mrsic najavio da idu na pobjedu...novost od zadnje informacije je da se vraca obrambeni brazilac Lima koji puno puta zna i stvarati probleme u napadu..Nesto poput Eta u Dinamu...

Eto, vidiš, a ja imam neki info, nije pouzdani izvor, ali da je ova tekma namještena, te da će ovu tekmu Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...