Jump to content
Sign in to follow this  
raca988

02.04.2012.

Recommended Posts

Šta mislite o današnjem paru Sacramento - Minnesota TIP @2,37

 

A meni sve nekako izgleda na domacu pobjedu. Ove ekipe su igrale tri puta ove sezone, i sva tri puta je dobio domacin, sto znaci da T-Wolvesi vode 2-1 ove sezone u medjusobnim. Zadnji prije dva tjedna je dobio Sacramento 15ak razlike. Po meni veliki problem je nedostatak igraca kod Minnesote. Nema Rubia do kraja sezone, nema Baree, nema Beasleya, nema Pekovica. Love sam tesko moze nosit ekipu. Drugi igrac iza Lovea je rookie Williams. S druge strane Kingsima nedostaje samo Salmons. Thornton, Evans i Cousins bi trebali biti dovoljni za pobjedu. U najboljem slucaju imas gustu tekmu. Ja ne bih to dirao :71snoozer_09:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA:

 

01:00 Washingt-Milwaukee Bucks Bucks -7 @1.926 :uredu:

02:00 Chicago-Houston Rockets Chicago -8 @1.971 :nije:

02:00 OklahomC-Memphis Grizzlies Oklahoma -7.5 @1.971 :nije:

02:30 Dallas-L.A.Clippers Dallas -4.5 @2.000 :nije:

04:00 Portland-Utah Jazz Portland -2 @1.909 :nije:

04:00 Sacramen-Minnesot Sacramento -3.5 @1.952 :uredu:

 

Prijedlozi za danas. Nisam siguran jos sto cu odigrati, ali sigurno nista za visoki ulog. Ovako na prvu mi se svidjaju Okladhoma, Portland i Bucksi. Sretno! :14clover:

Edited by diesel

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA:

 

01:00 Washingt-Milwaukee Bucks Bucks -7 @1.926

02:00 Chicago-Houston Rockets Chicago -8 @1.971

02:00 OklahomC-Memphis Grizzlies Oklahoma -7.5 @1.971

02:30 Dallas-L.A.Clippers Dallas -4.5 @2.000

04:00 Portland-Utah Jazz Portland -2 @1.909

04:00 Sacramen-Minnesot Sacramento -3.5 @1.952

 

Prijedlozi za danas. Nisam siguran jos sto cu odigrati, ali sigurno nista za visoki ulog. Ovako na prvu mi se svidjaju Okladhoma, Portland i Bucksi. Sretno! :14clover:

 

Najviše mi se tu sviđa hendi OKC-a, pošto su u mrak formi, jučer u blowoutu Chicaga nitko nije igrao duže od 30 min, igraju doma i šteta bi bilo prekidati pobjednički niz.

Nije ni loše probati hendi Bucsa jer u slučaju poraza Bucsi gube šansu za play-off a Washingtonu pobjeda ne znači previše. A i lista upitnih za večeras ne obećava Washingtonu dobar rezultat. Eventualno probati under koševa Washingtona (Wall ima problem s ramenom).

I zadnje, Chicago dosta dobro reagira nakon teških poraza pa eventualno probati odigrati taj hendikep.

 

Sretno! :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...