Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

14.04.2012.

Recommended Posts

popio sam prilicno, pa masim i onako losu tastaturu, kao pisaca masina je :icon_biggrin: Pingvini ponovo izgubili, Pfiladelfija ima ubitacan PP, a inace dosta losijom igrom, gledao sam koliko sam mogao a onda sam zaspao. Ovo treba ganjati dve dvice u gostima bice koeficijent oko 2.50, a sigurnije KI

 

 

Ja sam rekao Kingsi prolaze, ali isto sada treba ganjati u gostima dve dvice, Canksi to mogu preokrenuti

Sinoc sam uhvati dve dvojke Devilse i Wingse, ali sam Canukse imao konacni i tu zaginem

 

A sad odoh na čaj :57bye:

 

imo sam i ja dvice na Devilse i Wingse al me isto tako zajebali Canuksi... sreca pa nisam imo vise love da ulozim jer sam bio ubjedjen da ce sad dobiti posto su prvu izgubili... a Pitsburg - Phila utakmice boli glava, prvu noc povedu 3:0 i ubiju ih igrom, haj reko dobili su ovo pa zaspem, kad ono ujutru imam sta vidjet... sinoc isto tako povedu 3:1 i ja opet mislim ma dobili su ovo, nisu toliko smotani da i ovo izgube kad opet ujutru imam sta vidjet :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se desava sa Canucksima ??? jel im neko povrijedjen, jel im zene ne daju noc prije da ga umoce, jesu li ograjisali negdje pa nemogu iz dva puta Kingse da pobjede na domacem terenu :icon_eek:

 

Fali Daniel pa mu burke ne može bez njega. Al uz ovakav tim to ne bi smjeo bit problem.. A AV postavlja igru bez ikakve veze, PP je u kur*u, ključni D igraju patetično i amaterski za što ne znam koji je razlog..Al tek su dvije tekme serije prošle, sve se stigne posložit još mali milijun puta.

popio sam prilicno, pa masim i onako losu tastaturu, kao pisaca masina je :icon_biggrin: Pingvini ponovo izgubili, Pfiladelfija ima ubitacan PP, a inace dosta losijom igrom, gledao sam koliko sam mogao a onda sam zaspao. Ovo treba ganjati dve dvice u gostima bice koeficijent oko 2.50, a sigurnije KI

 

 

Ja sam rekao Kingsi prolaze, ali isto sada treba ganjati u gostima dve dvice, Canksi to mogu preokrenuti

Sinoc sam uhvati dve dvojke Devilse i Wingse, ali sam Canukse imao konacni i tu zaginem

 

A sad odoh na čaj :57bye:

 

Odi ti na čaj. Još uvijek imam onu sliku iz tvojeg topica prijedloga za čajanke s kojom si osvojio prestižni 'Porculanski tanjurić' Valjeva 2010. :57bye:

Posted Image

 

kako je odvratno tmuran dan....bilo bi lijepo da ga povoljni rezultati razvedre :icon_biggrin:

 

Ili baciš jedan džepni biljar za instant smješak :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sloboda - Borac 2@3.65 4/10 Balkanbet

 

 

 

Odi ti na čaj. Još uvijek imam onu sliku iz tvojeg topica prijedloga za čajanke s kojom si osvojio prestižni 'Porculanski tanjurić' Valjeva 2010. :57bye:

 

 

Lepi porculani :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fali Daniel pa mu burke ne može bez njega. Al uz ovakav tim to ne bi smjeo bit problem.. A AV postavlja igru bez ikakve veze, PP je u kur*u, ključni D igraju patetično i amaterski za što ne znam koji je razlog..Al tek su dvije tekme serije prošle, sve se stigne posložit još mali milijun puta.

 

 

odigrat cu na njih jos ovu trecu utakmicu pa ako ni to ne dobiju nek slazu sta hoce al bez mene :50yes: a onda ce im biti i kasno da vise bilo sta slazu

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigrat cu na njih jos ovu trecu utakmicu pa ako ni to ne dobiju nek slazu sta hoce al bez mene :50yes: a onda ce im biti i kasno da vise bilo sta slazu

 

Nije kasno ukoliko je ekipa bolja, ovi ne mogu zavrsiti seriju, ali bice zeznuto ukoliko i sledecu izgube. Sinoc gledam pingvini igraju viktorije veci deo vremena kao da imaju viska igraca, ali Flajersi su opaka ekipa iz kontri i jedan glupi PP Crosbija pred protivnickim golom, meni to nije videlo PP-a ali sudijska se ne porice, i ubitacan PP gde dolaze do gola cini mi se za 3:3 ne mogu da se setim tacno, i onda se videla ne sigurnost za trijumf . ALi uglavno ako se ponovi ovako ista igra Pitsburga u gostima, tesko ce to opet Flajersi dobiti, sto je mnogo mnogo je..

 

 

Tevez 5:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...