Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

20.04.2012.

Recommended Posts

Dobar dan.....

 

Moja odluka je pala : Robert od 1.maja više ne kladi !!!

 

Svima koji klade želim puno puno sreće!!!

 

Lp

 

Ajmo opet.

 

Kladi 1.25

Ne kladi 3.80

 

:icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekla-kazala :50yes: Robi će od prvog maja sve po starom i još jače :icon_lol:

 

Ma nema me, jbg, poso, etc..Malo ulovim hokej, malo ne..Al sve polovim, tako da ništa nisam propustio. Nema ni tebe prečesto koliko sam vidio u proteklim topicima :57bye:

 

Mrtvilo ovde, samo slusam dobar dan i laku noc, a to nikog ne interesuje :whaat:

 

Nego uhvatile tebe neke sojke pod svoje pa ti neda da vise petljas po kladionicarskom forumu :65ppp:

 

Pozdrav svima!

 

Ima li danas kakva dojava, Stefane?

Zeljno te iscekujemo.... :77tooth:

 

Izgleda da ga je ona dojava deprimirala, a mozda je i izgubio uzinu za celu nedlju pa sad se bavi negde radnim akcijama :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radije zovem cure na piće i možda nešto više....i možda imam nešto od toga.....imamo kratki život pa treba dobro iskoristiti...:))

 

Malo prije sam zezao......

 

Dosta mi je svega......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radije zovem cure na piće i možda nešto više....i možda imam nešto od toga.....imamo kratki život pa treba dobro iskoristiti...:))

 

Malo prije sam zezao......

 

Dosta mi je svega......

 

mislis ovako nekako, ne pijem ne pusim ne drogiram se ne kladim se i volio bi promijenit nacin zivota :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis ovako nekako, ne pijem ne pusim ne drogiram se ne kladim se i volio bi promijenit nacin zivota :icon_biggrin:

 

Ili ono: Ne pijem , ne pušim i ne psujem...o jebote upade mi pljuga u pivo :icon_biggrin:

 

 

Nego sta nam je davorom, izgleda da se okanio kladionice i poceo uciti :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Dosta mi je svega......

 

..nemoj samo da te čitamo uskoro u nekoj crnoj kronici,tipa prokockao cjelu imovinu i presudio sam sebi a za sobom ostavio troje djece bez krova nad glavom!! :icon_biggrin:

 

Mrtvilo ovde, samo slusam dobar dan i laku noc, a to nikog ne interesuje :whaat:

 

 

..zaboravio si dobro jutro!! :50yes:

 

..btw ja sam u tolikoj gužvi i da mi dan traje 50 sati bilo bi mi premalo,trenutno sam u fazi seljenja,sređivanja stana i tako dalje..a za sve ostalo tu je mastercard!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo opet.

 

Kladi 1.25 pada kvota na @1.10

Ne kladi 3.80

 

:icon_biggrin:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

..nemoj samo da te čitamo uskoro u nekoj crnoj kronici,tipa prokockao cjelu imovinu i presudio sam sebi a za sobom ostavio troje djece bez krova nad glavom!! :icon_biggrin:

 

 

 

..zaboravio si dobro jutro!! :50yes:

 

..btw ja sam u tolikoj gužvi i da mi dan traje 50 sati bilo bi mi premalo,trenutno sam u fazi seljenja,sređivanja stana i tako dalje..a za sve ostalo tu je mastercard!! :blink:

 

:icon_biggrin:

:57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...