Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

25.04.2012.

Recommended Posts

Došli bakica i Sergio Ramos pred raj.

- Bakice, zašto bi vi trebali ući u raj?

- Pa molila sam se, bila dobra, čuvala djecu...

- Ajde uđi!

 

- Sergio Ramos, zašto bi ti trebao ući u raj?

- Ma ništa, ja sam samo došao po loptu ;)

 

hehe, a ne verujem da onako ljudi lose sutaju penal. Bajern po meni zasluzeno, opasno je dobro igrao svaka im cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, a ne verujem da onako ljudi lose sutaju penal. Bajern po meni zasluzeno, opasno je dobro igrao svaka im cast.

 

sto jest jest igrali su odlicno, onaj mahniti Gomez je imo 5-6 cistih sansi a tako je i svaku utakmicu, treba mu 10 pokusaja dok ga ne zabije... pa i ja bi bio najbolji strijelac kad mi ostali serviraju toliko prilika da zabijem go

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto jest jest igrali su odlicno, onaj mahniti Gomez je imo 5-6 cistih sansi a tako je i svaku utakmicu, treba mu 10 pokusaja dok ga ne zabije... pa i ja bi bio najbolji strijelac kad mi ostali serviraju toliko prilika da zabijem go

 

Ja sam tog igraca gledao prvi put na Euru 2008 u Becu i tad sam rekao ovo je letva igrac.... tad je fulio gol sa 5 metara potpuno prazan, ona debilna reakcija kao da imas dvije lijeve,a igrao je za repku... strasno.... no, ipak je nesto bilo od njega, ali kao sto ti rece toliko forsiran i imas milion sansi, pa mora nesto uci.... da je druge nacije, vjerovatno bi igrao za Lask ili Altach

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto jest jest igrali su odlicno, onaj mahniti Gomez je imo 5-6 cistih sansi a tako je i svaku utakmicu, treba mu 10 pokusaja dok ga ne zabije... pa i ja bi bio najbolji strijelac kad mi ostali serviraju toliko prilika da zabijem go

 

trapav je mnogo, ali najjaci je dijara u Partizanu, njemu treba 100 , ali bukvalno 100 sansi da postigne 1 ili 2 gola :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trapav je mnogo, ali najjaci je dijara u Partizanu, njemu treba 100 , ali bukvalno 100 sansi da postigne 1 ili 2 gola :77tooth:

 

to znaci da je decko uporan :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znaci da je decko uporan :77tooth:

 

ma ne pravi on sanse vec mu stvaraju sansu na tanjir, al dzabe :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim kad bi opcenito na kladionici uplacivali na iznenadjenja da bi imali vise uspjeha nego sto igramo ovo kao realno :icon_cool:

 

sa vecim kvotama bi pre pokrio gubitak nego sa malim , ima tu logike

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam neki utisak da ce veceras Wasington Capitalsi slavit po 3.6 prelepoj kvoti . Nisam igrao, al mislim da dolazi :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trapav je mnogo, ali najjaci je dijara u Partizanu, njemu treba 100 , ali bukvalno 100 sansi da postigne 1 ili 2 gola :77tooth:

 

znaci 100 sansi puta 53 gola .... :icon_lol:

Lamin Dijara postao je najbolji strelac u šampionatima Srbije. Napadač Partizana prestigao je golom protiv BSK Andriju Kaluđerovića, koji je nosio dres tri kluba od sezone 2006/07.

http://www.zurnal.rs...x.html?lang=lat

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne pravi on sanse vec mu stvaraju sansu na tanjir, al dzabe :77tooth:

 

ma znam al kazem uporan decko, pokusava dok ne zabije go :icon_biggrin: ja bi odusto poslije petog pokusaja i reko nije ovo za mene :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa vecim kvotama bi pre pokrio gubitak nego sa malim , ima tu logike

 

i zbog toga a i zbog sve vise iznenadjenja koja se ponavljaju iz dana u dan tako da i ne bi bilo toliko gubitaka :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci 100 sansi puta 53 gola .... :icon_lol:

Lamin Dijara postao je najbolji strelac u šampionatima Srbije. Napadač Partizana prestigao je golom protiv BSK Andriju Kaluđerovića, koji je nosio dres tri kluba od sezone 2006/07.

http://www.zurnal.rs...x.html?lang=lat

 

:77tooth:

 

Ubio nas je protiv zvezde u kupu u obe tekme, a sad na ovoj protiv Smedereva cim su izasli on i Babvic odmah je Partizan resio 2:0, onaj Manga ide kao vetar, samo ga jebe sto bije i svoje i tudje :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:77tooth:

 

Ubio nas je protiv zvezde u kupu u obe tekme, a sad na ovoj protiv Smedereva cim su izasli on i Babvic odmah je Partizan resio 2:0, onaj Manga ide kao vetar, samo ga jebe sto bije i svoje i tudje :77tooth:

 

pa mora da se resi konkurencije , prvo napadace pa potom Brazilca zbog pravila stranaca i sad ima mesta za njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...