Jump to content
Sign in to follow this  
micha

26.04.2012.

Recommended Posts

Od danas počinje da važi pravilo zadnja 5 dana, koje glasi:

 

6. Pravilo zadnjih 5 dana .

a) ako je neko pre vas igrao bilo koju igru na golove , poene , bodove vi ne možete da igrate ništa od tog para što ima veze sa brojem golova, bodova, poena , ali možete sve ostalo.

b) ako je neko pre vas odigrao Konačan ishod, ili KI na poluvremenu , dvoznak , prelaz ili hendikep vi ne možete ništa od navedenog, ali možete sve ostalo.

c) Ako je pre vas već odigrano nešto iz tačaka 6a i 6b, vi možete da odigrae od tog para da igrate ko će biti strelac, broj žutih i crvenih kartona i slično

 

A što se tiče tabele, evo kako izgleda 5 dana pred kraj ovomesečnog takmičenja:

 

Posted Image

 

Dogovor oko postavljanja jednog para dnevno i dalje važi , osim za micha/lavfix , t.j za mene i za Mela. Razlog je sledeća tabela.

Posted Image

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas počinje da važi pravilo zadnja 5 dana, koje glasi:

 

6. Pravilo zadnjih 5 dana .

a) ako je neko pre vas igrao bilo koju igru na golove , poene , bodove vi ne možete da igrate ništa od tog para što ima veze sa brojem golova, bodova, poena , ali možete sve ostalo.

b) ako je neko pre vas odigrao Konačan ishod, ili KI na poluvremenu , dvoznak , prelaz ili hendikep vi ne možete ništa od navedenog, ali možete sve ostalo.

c) Ako je pre vas već odigrano nešto iz tačaka 6a i 6b, vi možete da odigrae od tog para da igrate ko će biti strelac, broj žutih i crvenih kartona i slično

 

A što se tiče tabele, evo kako izgleda 5 dana pred kraj ovomesečnog takmičenja:

 

Posted Image

 

Dogovor oko postavljanja jednog para dnevno i dalje važi , osim za micha/lavfix , t.j za mene i za Mela. Razlog je sledeća tabela.

Posted Image

 

i vama bi mozda bilo pametnije da igrate po jedan i tako cuvate tu prednost... osim ako padnete a protivnik pogodi onda odigrate i drugi par pa da vratite izgubljeno :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i vama bi mozda bilo pametnije da igrate po jedan i tako cuvate tu prednost... osim ako padnete a protivnik pogodi onda odigrate i drugi par pa da vratite izgubljeno :48thumbsup:

 

Tu si u pravu, ali recimo razmišljamo između dva , zašto ne postaviti oba_? .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene za danas ovo :

 

Fudbal

Iran Pro Liga

Vreme: 14:00

Teraktor Sazi - Persepolis

Tip: 1

Kvota: 1.75

Kladionica: Expekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini se da nije uvijek sve tako zeleno, sinoc sam fulao :icon_mad:

 

Micha daj mi reci ako sam dan ranije igrao par, slijedeci dan mogu samo 1 igrat ili mogu 2 neovisno. Pitam jer ja sam do sad odigrao 20 parova a ono ekipa je odigrala puno vise, dal ja smijem zbog toga nadoknadit...tipa ako bi imao u subotu i nedjelju po 2 para?

 

Tnx stari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu si u pravu, ali recimo razmišljamo između dva , zašto ne postaviti oba_? .

 

moze i ta varijanta, od dva valjda ce jedan proci jer vas dvojicu bas ide ovaj mjesec :48thumbsup: al ako je protivnik pao ja ne bi igro ni taj jedan, ko mi garantuje da cu ga pogodit :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini se da nije uvijek sve tako zeleno, sinoc sam fulao :icon_mad:

 

Micha daj mi reci ako sam dan ranije igrao par, slijedeci dan mogu samo 1 igrat ili mogu 2 neovisno. Pitam jer ja sam do sad odigrao 20 parova a ono ekipa je odigrala puno vise, dal ja smijem zbog toga nadoknadit...tipa ako bi imao u subotu i nedjelju po 2 para?

 

Tnx stari!

 

MOj odgovor ti je u prvom postu za danas, možeš i po dva ako misliš da bi trebalo da prođu. Nemoj da se forsiraš pa da misliš da moraš da postaviš-. Sve piše u prvom postu .

moze i ta varijanta, od dva valjda ce jedan proci jer vas dvojicu bas ide ovaj mjesec :48thumbsup: al ako je protivnik pao ja ne bi igro ni taj jedan, ko mi garantuje da cu ga pogodit :icon_biggrin:

 

Niko zato ne garantuje, Evo sad će u Srbiji izbori i svi nešto obećavaju i garantuju da će biti bolje ako njih izaberemo, ali niko ne garantuje da ću sve što odigram na kladionici da pogodim :icon_biggrin:

Od mene za danas ovo :

 

Fudbal

Iran Pro Liga

Vreme: 14:00

Teraktor Sazi - Persepolis :uredu:

Tip: 1

Kvota: 1.75

Kladionica: Expekt

 

FT:4:1 :icon_razz: Novih 75 bodova za

:81Bet-Club_forum::68shablon_03:

Share this post


Link to post
Share on other sites

radije potrosi tih 30 min za glasanje na analizu ponude u kladionicu, pametnije nego na neke idiote na izborima :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...