Jump to content
Sign in to follow this  
micha

29.04.2012.

Recommended Posts

sutra ako odrzimo ovu prednost po mom misljenju zadnji dan treba OBAVEZNO cekati protivnike pa onda igrati onoliko koliko nam bude trebalo :48thumbsup: znaci ne zalijetati se i postavljati parove prije njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi šteta prosut svo mlijeko sad na kraju,i ja se slažem sa nadrealistom,pustit protivnike nek love prednost..neki će možda i proći a mora neko i kiksati valda!! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas obavestim , da bi se dobila nagrada mora da se ima barem jedna uplata od minimum 10 EUR na Betin kladionici. To je njihov uslov. Ko nije nek uplati.

5. Igrači koji osvoje novac, moraće na Betin.com da imaju bar jednu uplatu i naprave opklade sa

ukupnim ulogom koji je 4 puta veći od novca koji su zaradili u Tipster igri.

Npr, ako igrač osvoji 10 EUR, mora da postavi opklade s minimalnim ukupnim

ulogom od 40 EUR.

 

I takmičenje sledećeg meseca će najverovatnije biti na Bet winersu, počeće 3.5. Do sutra tačna informacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas obavestim , da bi se dobila nagrada mora da se ima barem jedna uplata od minimum 10 EUR na Betin kladionici. To je njihov uslov. Ko nije nek uplati.

5. Igrači koji osvoje novac, moraće na Betin.com da imaju bar jednu uplatu i naprave opklade sa

ukupnim ulogom koji je 4 puta veći od novca koji su zaradili u Tipster igri.

Npr, ako igrač osvoji 10 EUR, mora da postavi opklade s minimalnim ukupnim

ulogom od 40 EUR.

 

I takmičenje sledećeg meseca će najverovatnije biti na Bet winersu, počeće 3.5. Do sutra tačna informacija

 

sto se mene tice mozda i ne uzmem tu nagradu jer mi je malo glupo to da moras imat uplatu, uglavnom ako osvojimo prvo mjesto vi djelite nagradu na 6 djelova tj. bez mene :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice mozda i ne uzmem tu nagradu jer mi je malo glupo to da moras imat uplatu, uglavnom ako osvojimo prvo mjesto vi djelite nagradu na 6 djelova tj. bez mene :48thumbsup:

 

..a i što se mene tiče,nisam sad pri nekim parama za uplate a i to što kažeš,uslov je glup. Zašto? Zato jer vjerojatno i taj bonus koji daju moraš ga okretat ko zna koliko puta po kojoj kvoti da biš ga isplatio. Da je lova free cash i da se ne mora okretati onda je to druga priča...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a glete ljudi svako ima svoje pravo da sastavi pravila kako hoće, ipak im je u cilju da se ostaneš igrati kod njih! Tako da ih moramo shvatiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a glete ljudi svako ima svoje pravo da sastavi pravila kako hoće, ipak im je u cilju da se ostaneš igrati kod njih! Tako da ih moramo shvatiti!

 

pa nek daju bonus i kad ga potrosim ako mi se svidja kladionica ostat cu kod njih i uplatit svoju lovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a glete ljudi svako ima svoje pravo da sastavi pravila kako hoće, ipak im je u cilju da se ostaneš igrati kod njih! Tako da ih moramo shvatiti!

 

Potpisujem ovo. Mislim da je i sasvim normalno takvo poslovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisujem ovo. Mislim da je i sasvim normalno takvo poslovanje.

 

mislim da s takvim poslovanjem nece puno raje privuci al ako sto kazes njihovo je pravo da uvode pravila kakva hoce a nase je da ih prihvatimo il odbijemo :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da s takvim poslovanjem nece puno raje privuci al ako sto kazes njihovo je pravo da uvode pravila kakva hoce a nase je da ih prihvatimo il odbijemo :icon_biggrin:

 

Jos manje bi ih privukli da dozvole instant isplatu nagrade.

Sto god mi pricali o tome 95% igraca bi novce odmah isplatilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da vas obavestim , da bi se dobila nagrada mora da se ima barem jedna uplata od minimum 10 EUR na Betin kladionici. To je njihov uslov. Ko nije nek uplati.

5. Igrači koji osvoje novac, moraće na Betin.com da imaju bar jednu uplatu i naprave opklade sa

ukupnim ulogom koji je 4 puta veći od novca koji su zaradili u Tipster igri.

Npr, ako igrač osvoji 10 EUR, mora da postavi opklade s minimalnim ukupnim

ulogom od 40 EUR.

 

I takmičenje sledećeg meseca će najverovatnije biti na Bet winersu, počeće 3.5. Do sutra tačna informacija

 

upravo tako kao sto Micha kaze takmicenje smo mi sa Kinfe ustupili Betwinersu iako bi po pravilima moglo i ovde da se odrzi ali rukovodstvo takmicenja se slozilo da se odrzi tamo a koliko vidim najverovatnije cete pobediti i posle toga ce biti takmicenje ovde sto se tice Nagrada one idu sa Betina i uslove vam je napisao Micha , ako pobedite vidite ko hoce nagradu stim da moraju biti bar cetvoro iz ekipe a ovo oko uplate to je normalan uslov koji trazi svaka kladionica jer i oni zele da imaju neku korist od tog sponzorstva i samo ste svesni da svako od nas zeli sto pre da obrne bonus o da izvadi pare a vecina to i uspe tako da je kladionica u minusu i gledajuci realno oni nemaju neki prevelik efekat od tog sponzorstva sto se tice kvote pisao sam da mislim da je kvota za obrt 1.5 ali provericu kad im posaljem spisak

 

http://www.majorgate...forum/index.php

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tomo, vidi sa ovima sa Betina, do kad će da čekaju da se izvrši ta prva uplata, jer neki možda ne mogu da sad ovih dana izvrše uplatu, ali će moći kasnije. Tako da recimo ne moraju ovi Iz Betina ubace nagrade sad odmah početkom sledećeg meseca, može i kasnije, sredinom ili krajem meseca čak. Nadam se da se slažu ostali igrači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ce verovatno morati tako i inace se kod nekih kladionica ceka i po mesec dana i vise za uplatu tako da mislim da nekih 15 dana nece biti problem da se saceka da ljudi uplate verujem da je i njima cilj da imaju uplate i nove igrace , videcemo kad se zavrsi ko je dobio pa cemo pokusati da uradimo kako je moguce u obostranom interesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...