Jump to content
Sign in to follow this  
micha

03.05.2012.

Recommended Posts

Ni ovaj mesec ne menjamo ništa u taktici. Stari igrači to znaju , a da prenesemo i ovim novim Euro

i RobertH. Postavljamo po jedan par dnevno, drugi par eventualno ako padnemo na prvi, ali ni to nije obavezno. Možemo ako recimo danas nemamo šta da igramo, a sutra imamo dva para, da danas ne odigramo , a sutra oba. Kvote da ne budu veće od 2,50. Za sad toliko.

 

Ja sam za danas odigrao ovo:

 

Fudbal

Romania 1

Vreme: 18:00

Dacia M. - Conc. Chiajna

Tip: 2

Kvota: 1.75

Kladionica: Mozzart

 

:81Bet-Club_forum::68shablon_03:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam ja svoju uplatu na betin izvršio!! Na sreću već sam zatražio i isplatu a ostalo je nešto love i za igrati se!! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam ja svoju uplatu na betin izvršio!! Na sreću već sam zatražio i isplatu a ostalo je nešto love i za igrati se!! :50yes:

 

Svaka čast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam za danas odigrao ovo:

 

Fudbal

Romania 1

Vreme: 18:00

Dacia M. - Conc. Chiajna

Tip: 2

Kvota: 1.75

Kladionica: Mozzart

 

:81Bet-Club_forum::68shablon_03:

 

FT: 1:3 Novih 75 bodova :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam ja svoju uplatu na betin izvršio!! Na sreću već sam zatražio i isplatu a ostalo je nešto love i za igrati se!! :50yes:

 

prijatelju kako si vec zatrazio, jel si vec obrnuo bonus?

FT: 1:3 Novih 75 bodova :icon_razz:

 

:61drinks:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelju kako si vec zatrazio, jel si vec obrnuo bonus?

 

 

:61drinks:

 

Betin trenutno daje bonus . t.j. besplatnu opkladu samo za igrače iz Srbije. Tako da je bapti samo nešto odigrao ( verujem sa dobrom kvotom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inače posle 3. 5. stanje je sledeće

 

Posted Image

 

Ovo je bez Zokisojerovog para

Nieminen J.-Veić A.

Tip: 1

Kvota: 1.65 koji je prekinut, i nastavlja se danas . I važiće rezultat koji bude na kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inače posle 3. 5. stanje je sledeće

 

Posted Image

 

Ovo je bez Zokisojerovog para

Nieminen J.-Veić A.

Tip: 1

Kvota: 1.65 koji je prekinut, i nastavlja se danas . I važiće rezultat koji bude na kraju

 

jel ovo ovaj mjesec samo 5 foruma igra il ostali nisu jos krenuli sa postavljanjem parova :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavestenje od Doxxbeta kao sto znate jos uvek imamo dugove koje su nastale zbog toga sto Nudls nije ispunio obecanje , juce su legle uplateod DOXXbeta i jos jedan mesec imamo da svima budu isplaceni stari dobici posle toga ako ostanu oba sponzora moci ce da se povecaju nagrade bilo bi dobro ko nema nalog na DOXXbetu da se registruje preko linka

http://ads.doxxbet.com/redirect.aspx?pid=4376&bid=3331

,,Dear partner,

 

there are something new in Terms and Conditions of our cooperation with

competitions on your web site. I´m sending you two points, that are

important you to say to your players.

 

1. Bonus can only be used for sports betting and it is not combinable

with any other type of bonus.

2. It is necessary that the amount ofgiven bonushave to be played

through(rotation) before any withdrawal requests according to agreed terms.

 

Thank you for understanding and I´m looking forward to our next

cooperation. Have a nice evening,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelju kako si vec zatrazio, jel si vec obrnuo bonus?

 

 

:61drinks:

 

Ma ne,samo kazem da sam uplatio lovu odnosno ispunio uvjet odigrao okladu dobio i cekam ispkatu da vidim kako disu..a sto se tice bonusa od MNF-a,to tek treba da sjedne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je Melo odigrao isti par ko i igrač prije njega pa me zanima da li je to ispravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je Melo odigrao isti par ko i igrač prije njega pa me zanima da li je to ispravno?

 

Potuno isti Par se može ponoviti jedanput, ali kladionica mora da bude različita. tako da je to sa te strane ispravno. A drugo ,

11. Parovi se postavljaju najkasnije pola sata (30 minuta) prije početka sportskog događaja.

Datum i vrijeme početka sportskog dogadjaja se uzimaju sa stranice:http://www.oddsportal.com Tako da je zakasnio , pa ću

morati da poništim par.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ovo ovaj mjesec samo 5 foruma igra il ostali nisu jos krenuli sa postavljanjem parova :icon_eek:

 

Za sad je toliko. Sa sigurice rešili da naprave pauzu ovaj mesec, Za Mirkov kladionicar8forum, neznam šta je- pretpostavljam da ne mogu da se skupe, A Supertip hoće, ali imaju problema oko skupljanja članova. Ali će najverovatnije da krenu sa zakašnjenjem.

 

Ma ne,samo kazem da sam uplatio lovu odnosno ispunio uvjet odigrao okladu dobio i cekam ispkatu da vidim kako disu..a sto se tice bonusa od MNF-a,to tek treba da sjedne

 

Da obavestim Mela i tvicentija da ću na njihove MB račune poslati po 10 evra, najverovatnije sutra uveče, a najkasnije do ponedeljka. Što se tiče brzine dobijanja bonusa, evo ja sam na jednomdrugom forumu po drugi put dobio nagradu-bonus od njih i podaci su poslati juče , danas je stanje na računu uvećano. Toliko o njihovoj brzini.

 

Zamolio bi vas da ovde napišete ako imate neke predloge kako podeliti tu nagradu. Znači, - tvicenti, baptista, melo, zokisojer i ja, nas petorica delimo 80 Evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zamolio bi vas da ovde napišete ako imate neke predloge kako podeliti tu nagradu. Znači, - tvicenti, baptista, melo, zokisojer i ja, nas petorica delimo 80 Evra.

 

moj prijedlog je tvicenti baptista melo i zokisojer po 15 eura a tebi 20 zbog svega sto radis oko ekipe... mislim da si zasluzio i vise al ako njima bude po 10 onda tebi ostane 40 sto je prevelika razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...