Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

06.05.2012.

Recommended Posts

pozdrav ekipa

 

zanima me da li ima tko kakvih iskustava sa bettingfc.net? Kao dobije se freebet bonus od 5 eura pri registraciji ali za isplatu treba uplatit 50e. dobio sam nekih 600e sad neznam kolko mi je sigurno uplatit da nebi slucajno bili neki muljatori

 

Ja

sam cuo da sa tih 5e moras odigrati tiket gdje je kvota preko 29.5 i ako pogodis mozes odmah dic bez ogranicenja na moneybookers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja

sam cuo da sa tih 5e moras odigrati tiket gdje je kvota preko 29.5 i ako pogodis mozes odmah dic bez ogranicenja na moneybookers

 

Mislis kvota 29 i pol ??? :tzare:

 

To se zove zajeban uvijet. :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :57bye:

 

Bibko naleti na kafu danas ja sam na poslu citav dan.... :kahva:

 

znam da si na poslu, i ja sam druga smjena a veceras imam termin do pola 10 pa ako mi nebude mrsko mozda ti naletim poslije termina

 

Mislis kvota 29 i pol ??? :tzare:

 

To se zove zajeban uvijet. :icon_lol:

 

to se zove evo ti pare jer znam da ces mi vratit za dva tri dana :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja

sam cuo da sa tih 5e moras odigrati tiket gdje je kvota preko 29.5 i ako pogodis mozes odmah dic bez ogranicenja na moneybookers

 

ja sam okrenuo to sa kvotom 52 i vec sam zatrazio isplatu jer sam i ja cuo da ce isplatit ali to je bilo na pocetku tako sad traze uplatu da bi se dalo isplatit.

 

evo ovo stoji u pravilima:

The Free Bet Bonus Promo can be used by all our users. You can collect this extra stake once.

Users are able to withdraw their profit after a deposit of € 50,00 to their account, minus their deposit with a max of € 150,00

Valid until 09 MAY 2012 00:00

After this date FREEBET stake will not be able to withdrawal and expire from your balance.

 

sad nisam pametan sta da radim.a trenutno na racunu imam 615e

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam okrenuo to sa kvotom 52 i vec sam zatrazio isplatu jer sam i ja cuo da ce isplatit ali to je bilo na pocetku tako sad traze uplatu da bi se dalo isplatit.

 

evo ovo stoji u pravilima:

The Free Bet Bonus Promo can be used by all our users. You can collect this extra stake once.

Users are able to withdraw their profit after a deposit of € 50,00 to their account, minus their deposit with a max of € 150,00

Valid until 09 MAY 2012 00:00

After this date FREEBET stake will not be able to withdrawal and expire from your balance.

 

sad nisam pametan sta da radim.a trenutno na racunu imam 615e

 

Ionako si odlučio da ćeš uplatit na kraju. Sad da li će to bit danas, sutra ili neki određen rok na koji si se odlučio mučit, ovisi o tebi.

 

S druge strane vas ne kužim s registracijama i ostavljanjem podataka na razne sajtove zbog j*** 5€...

 

Pozz u kafić

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam okrenuo to sa kvotom 52 i vec sam zatrazio isplatu jer sam i ja cuo da ce isplatit ali to je bilo na pocetku tako sad traze uplatu da bi se dalo isplatit.

 

 

Svaka čast na kvoti 52!! Ja to ne bi pogodio ni da imam almanah svih sportskih rezultata iz budučnosti!! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...