Jump to content
Sign in to follow this  
micha

11.05.2012.

Recommended Posts

Od mene za danas ovo:

Fudbal

Hungary NB 1

Vreme: 18:00

Paks - Vasas

Tip: 1

Kvota: 1.75

Kladionica: Atlantik

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijavljujem da je bilans na betinu uvecan za 15 €,sretno mi bilo obrtanje bonusa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma.. Vjerojatno puno previse za mene pehistu

 

i meni je stigao

kako to treba obrnuti?

 

cetiri puta tecaj 1,50 ili 1,40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i kod mene sjeo bonus! Negodanas ako opet fulam par na natjecanju molim zamjenu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rocky jesi upoznat sa pravilima obrtanja na betinu?

 

Jel vrijedi LIVE klađenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 puta na kvotu 1,5 znaci 15 eura treba imati uplate za 60 eura ukupno da bi se podigao bonus

ali ima problem oko Miche, stvarno su neprofesionalni moracete preko nekoga od vas da igrate jer nece da mu isplate zato sto nije usao preko tog linka a ni meni nisu uplatili nagradu koju sam osvojio na jednom forumu jer nije preko njihovog linka

 

Posted Image

 

meni je stvarno zao sto bas Micha ima taj problem a toliko se angazovao ali nadam se da mozete resiti preko necijeg naloga da igrate dogovorite se da im posaljem na ciji nalog da ide uplata , inace Doxxbet ako nesto ne zeznu ostaje nadalje sponzor i preko njih ce se uplacivati nagrade ali bi molio da ko nije registrovan kod njih da se registruje ali obavezno preko linka bez obaveze da uplati dok ne osvoji nagradu da ljudi vide da ima nekog efekta njihova reklama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu se velikodusno ponudit kolegi michi,ako je on za nek smisli nesto i neka mi se obrati putem pm-a radi dogovora oko daljneg igranja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu se velikodusno ponudit kolegi michi,ako je on za nek smisli nesto i neka mi se obrati putem pm-a radi dogovora oko daljneg igranja..

 

mozes mu dati sifru pa da igrate zajedno naravno ako imate poverenja jedno u drugo a verujem da imate posto vas znam oboje kao vrlo korektne, dogovorite se i posaljite mi sto pre da im posaljem na koji nalog ide uplata , meni je stvarno zao sto je tako ispalo toliko truda sa njima i na kraju ovako ispalo cak su prekinuli sponzorstvo i kao nastavice kasnije , totalno su neprofesionalni ali nemogu nista, koliko vidim i na drugim sajtovima gde su sponzori isto rade

sreca je dok Doxxbet ostane sponzor oni su nas izvukli iz dugova koje nisam ja napravio ali su isplaceni skoro svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 puta na kvotu 1,5 znaci 15 eura treba imati uplate za 60 eura ukupno da bi se podigao bonus

ali ima problem oko Miche, stvarno su neprofesionalni moracete preko nekoga od vas da igrate jer nece da mu isplate zato sto nije usao preko tog linka a ni meni nisu uplatili nagradu koju sam osvojio na jednom forumu jer nije preko njihovog linka

 

Posted Image

 

meni je stvarno zao sto bas Micha ima taj problem a toliko se angazovao ali nadam se da mozete resiti preko necijeg naloga da igrate dogovorite se da im posaljem na ciji nalog da ide uplata , inace Doxxbet ako nesto ne zeznu ostaje nadalje sponzor i preko njih ce se uplacivati nagrade ali bi molio da ko nije registrovan kod njih da se registruje ali obavezno preko linka bez obaveze da uplati dok ne osvoji nagradu da ljudi vide da ima nekog efekta njihova reklama

 

ovo je stvarno bezobrazluk, toliko se igraca registrovalo preko tog linka i sad problem sto jedan nije... ocigledno je da traze sve moguce nacine da NE isplate nagrade ako bas ne moraju... neki dan su isto pravili problem, nesjecam se sad kome, pa sad i ovo... a sto je najtuznije nagrada je mizerna, kao da ce propast ako isplate tih popisanih 20 eura plus sto traze daj registruj se, daj da bude odgovrajuci link, daj da bude uplata, daj da ima love na racunu daj ovo daj ono

 

samo jos da dodam, bolje i prekinut takmicenje dok se ne nadje odgovarajuci sponzor nego da svak bude sponzor pa da zajebava kako hoce

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadrealista znam, i ja sam poludeo kad sam video a tek koliko je trajalo ubedjivanje da sam ja nadlezan za sponzorstvo , Nudls umesao prste i oni njemu prvo obecali sponzorstvo ili neznam sta pa je bilo tu muka koliko hoces i na kraju sve odradimo i registrovalo se preko 30 igraca a oni nisu zadovoljni , isto je i na drugim sajtovima gde su sponzori , meni nisu uplatili 10 eura nagradu jer sam navodno igrao sa nalogom za Partnera a ne kako igrac a isti mi nick

uglavnom oni ce uplatiti nekome drugome tako da mislim da nije problem oko uplate, samo dali nece zezati sto ce sad neko ko je dobio vec 15 dobiti jos 40

sreca da Doxxbet ne zeza nista zasad mada se i tamo menjali radnici pa sad malo kasne sa uplatama ali zasad ne traze nesto posebno iako imaju mnogo manje registrovanih clanova tako da bi trebali da se angazujemo i da se registruju ko nema nalog da ih ispostujemo jer su zaista dosad bili jako korektni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,baš šteta,ovo natjecanje je po meni full dobra spika i šteta je da se neka kladionica koja ima malo veći ugled i reputaciju ne zauzme za ovo pa da se i malo pveća fond nagrada a time i broj foruma i na kraju broj igrača..ali jebiga tako je kako je.. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,baš šteta,ovo natjecanje je po meni full dobra spika i šteta je da se neka kladionica koja ima malo veći ugled i reputaciju ne zauzme za ovo pa da se i malo pveća fond nagrada a time i broj foruma i na kraju broj igrača..ali jebiga tako je kako je.. :whaat:

 

pa taman je tako trebalo da bude da se isplate zaostale nagrade i da imamo dva sponzora , bas sam pisao Michi pre neki dan da bi onda i drugoplasirani mogao da dobije nagradu a ove renomirane tesko ce sad prihvatiti neko novo sponzorstvo jer vecinaigraca vec igra kod njih i tesko je sad naci nekoga ko nije registrovan kod njih , sad nesto Sasha sa Besta radi na tome da obezbedi jos jednog sponzora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...