Jump to content
Sign in to follow this  
Sasha8

Pinnacle Sports

Recommended Posts

Najbolja kladionica, limit je za vse isti, najbolje kvote, isplata besplatna jednom mesecno, osim utakmica se visokim limitom moze samo SINGLE

Share this post


Link to post
Share on other sites

:57bye: Pozdrav, nov sam u online kladjenju, pa bih vas zamolio za par saveta.

Registrovao sam se na Pinnacle Sports. Interesuje me najjeftiniji nacin za transfer novca na moj racun kod Pinnacle-a i (eventualni) povracaj novca sa istog. Prva uplata? Da li tu ima nekih komplikacija?

 

 

Vidim da na njihovom sajtu ima neki cenovnik povracaja novca.

 

Posted Image

 

Da li ja to dobro gledam, da li je provizija za isplatu 12-20e?

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pinnacle je ozbiljna kladionica, za jake igrače, tako da 12€ nije strašno ako podižeš bar 300-400 eura. Ako misliš igrati sa 10 eura i dizati 50, onda Pinnacle nije za tebe. Skrill je odličan servis (moneybookers), nema nikakvih komplikacija ni sa ovim servisom niti sa Pinnacle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala na brzom odgovoru, bilo mi je to nejasno jer sam mislio da to ide na procenat od isplate...

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Pinnaclea možeš jednom u mjesecu isplatiti novac bez provizije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S Pinnaclea možeš jednom u mjesecu isplatiti novac bez provizije.

 

To sam procitao na sajtu...kako sam shvatio ova provizija je u stvari ono sto placas posrednicima (npr moneybookers-u) iako vrsis tu transakciju prvi put u mesecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam procitao na sajtu...kako sam shvatio ova provizija je u stvari ono sto placas posrednicima (npr moneybookers-u) iako vrsis tu transakciju prvi put u mesecu.

MB ne uzima proviziju za uplatu ili isplatu sa kladionice vec samo za Uplatu ili isplatu na karticu i nije velika ili kad saljes nekom drugom na njegov Mb 

ovo uzima Pinnacle da se zastiti od takvih koji bi cesto uzimali pare ovako moras drzati mesec dana pare kod njih 

 kladionica je inace cesto najbolja sa kvotama i ko hoce da igra ozbiljnije sve preporuke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...