Jump to content
Sign in to follow this  
Chume

01.06.2012.

Recommended Posts

Za danas od fudbala bih predložio da se proba igrati kec na Češku protiv Mađara... Česi su dosta kvalitetnija ekipa a i treba im pobjeda za dizanje morala pošto oni za razliku od Mađara igraju na Euru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni danas Italija - Rusija, kec na Italiju, kvota odlicna 2.10... Italija proslu utakmicu izgubila u gostima od Amerike i sad ce vjerovatno ganjat da pobijede pred svojim navijacima i tako podignu samopouzdanje pred evropsko prvenstvo plus sto je trener najavio da odustaje katanaca koji je bio zastitni znak Italije i da ce ova reprezentacija igrat atraktivan fudbal... Rusija prolsu igrala 0:0 sa slabasnom litvanijom... ko nevjeruje u pobjedu italije nek odigra under 2.5 gola... nevjerujem da ce Rusi zabiti Talijanima u gostima a isto tako tesko je ocekivati da Italija zabije tri gola Rusiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceska- Madjarska prijateljska vise od 2 gola @1.80 u SuperSportu :uredu:

Ne vidim razlog za tako veliki koeficijent u prijateljskoj utakmici.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Estonija- Finska tip1 @3.00 :nije:

 

Susret dvije podjednako lose ekipe i usprkos visokom porazu od Ukrajine prije para dana mislim da treba probati na Estoniju.

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje je misljenje da je danas rusija over 2.5, jer je to ipak prijateljska, a i jedni i drugi imaju solidne napadace a sto je jos vaznije vece kiksere u odbrani,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se slazem s nadrealistom u vezi manje od 2.5 italija-rusija

rusi zadnje 4 prijateljske a ujedno i zadnje utakmice su odigrali s manje od 2.5 a zadnju protiv litve nisu zabili niti gol

dok ce talijani ako zabiju gol odmah parkitrati autobus pred svoj gol kako oni to vec duze vrijeme igraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak je moja teorija u pravu. samo sto rusi izdrzase. mislim da ce talijani u inat odigrati na euru i proci glat grupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...