Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

02.06.2012

Recommended Posts

Ponovo kvalifikacije za OI su u pitanju.Srbija je odlicno startovala i pobedila domacina ,Japan sa 3-0.Na redu je J.koreja koja je izgublia istim rez.od Irana.

Srbija bi ovo morala dobiti

 

Srbija 1,@1.20

 

(-1,5 set ) @1.50

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se to igra,ja gledam sad po ponudama nigdje nema tog događaja,ima samo Japan-Venezuela!!?? :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se to igra,ja gledam sad po ponudama nigdje nema tog događaja,ima samo Japan-Venezuela!!?? :icon_eek:

 

zao mi je ,kasno sam primetio tvoj post.mec je poceeo u 9,00 Srbija trenutno vodi sa 2-0 u set. a treci gubi sa 16-12!!!

 

Ponuda je bila na online kladionice.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je ,kasno sam primetio tvoj post.mec je poceeo u 9,00 Srbija trenutno vodi sa 2-0 u set. a treci gubi sa 16-12!!!

 

Ponuda je bila na online kladionice.

 

:icon_eek:

 

Nema veze,ionako bi bio zakasnio!! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danska je jučer umalo izvela veliko iznenađenje protiv apsolutno favoriziranog domaćina Španjolske. Nakon što su Španjolci dobili prvi set 25-18 činilo se kako će s lakoćom osvojiti i slijedeća 2. No, dogodilo se nešto sasvim suprotno. Danska je okrenula rezultat i povela sa 1-2 u setovima. Španjolci su posložili svoje redove i osvojili 4.set sa 25-14 da bi u lutriji 5.seta izvukli 15-11 i upisali dva boda. Kao što je i za očekivati trener Španjolaca nije skrivao razočaranje padom igre u 2. i 3. setu dok je s druge strane trener Danske nakon meča pohvalio svoj blok. Utakmicu sa puno manje neizvjesnosti odigrali su u istoj skupini Slovačka i Grčka. Slovaci su se osvetili za prošlotjedni poraz i razmontirali Grke sa 3-0 u setovima. Iako i Danci i Slovaci danas kreću u međusobni dvoboj puni optimizma, prednost dajem uigranim Slovacima. Njihova pobjeda plaća se od 1.25 - 1.35, dok je vrlo primamljiv i hendikep setova.

 

Prijedlog:

Slovačka (-1,5) - Danska (+1,5) 1 1.775 Pinnacle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...