Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

06.06.2012.

Recommended Posts

Sampdoria - Varese vise od 2,5 gola @2.30 Unibet :uredu: Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:00 Portugal - Albanija, tip: manje od 4.5 gola @ 1.45, Expekt, 8/10

 

Estádio Municipal da Marinha Grande je mjesto odigravanja kvalifikacijskog susreta između U21 selekcija Portugala i Albanije. Riječ je o meču 7 kola kvalifikacijske grupe 6, u kojoj je trenutno vodeća selekcija Rusije sa 12 bodova iz 5 susreta, drugi je Portugal sa 11 bodova iz 6 susreta, Poljska je treća sa 10 bodova iz 6 mečeva, Albanija je skupila 4 boda iz pet mečeva i zadnja je Moldavija sa 3 boda iz šest mečeva. Moj odabir za ovu utakmicu je manje od 5 golova jer smatram da Portugal neće deklasirati Albaniju. Portugal je do sada igrao sa Albanijom i bilo je 2-2 na stadionu Niko Dovana u Durrës, kada je Portugal dva puta vodio i oba puta bi Albanija stizala rezultat pogocima Sadikua u 55 i 77 minuti. Inače Albanci su odigrali ove kvalifikacije jako dobro te postigli sljedeće rezultate: savladali Moldaviju sa 4-3 kod kuće, remizirali 2-2 sa Portugalom kod kuće, te su izgubili od Poljske 0-3 kod kuće i 3-4 u gostima, te su još izgubili od Rusije sa 0-1 kod kuće. Moj mišljenje je sa Albanija neće postići gol (ili najviše 1), dok Portugal može zabiti 2 ili 3 gola, stoga je ovo utakmica sa manje od 5 golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UEFA European U21 Championship Qualifiers:

Bosnia-Herzegovina vs San Marino (9) -2.5 handicap

Sweden vs Malta (9) 2-0

Portugal vs Albania (7) 2-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilian Serie A:

Sport Recife vs Palmeiras (5) 1-0

Atletico Goianiense vs Gremio (6) 1-1

Vasco da Gama vs Nautico (7) 2-1

Atletico Mineiro vs Bahia (4) 1-1

Coritiba vs Portuguesa (7) 2-0

Santos vs Fluminense (5) 1-1

Internacional vs Sao Paulo (5) 2-2

Ponte Preta vs Flamengo (4) 2-1

Edited by Sasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Bosnia and Herzegovina U21 VS San Marino U21, Number of Goals in Match 2.5, tip: Under 2.5 @ 4.20, Doxxbet, 8/10

 

Danas se na stadionu Koševo u Sarajevu igra kvalifikacijska utakmica za EP 2013 u Izraelu u kojem se sastaju Bosna i Hercegovina i selekcija San Marina. BIH U21 je totalni favorit u ovom meču ali opet se San Marino pokazao kao tvrda ekipa jer je prije par dana (u petak) igrao 0-0 sa Grčkom na svom terenu. BIH je u odličnoj prilici da sa nova današnja 3 boda bude već u baražu za EP jer bi imala 6 bodova više od Grčke i Bjelorusije. Na vrhu tabele ubjedljivo prva je Njemačka sa svih 8 pobjeda i gol razlikom od 32-5, druga je BIH sa 13 bodova iz 7 utakmica i gol razlikom od 14-7, treća i četvrta su Bjelorusija i Grčka sa 10 bodova, dok je zadnji San Marino sa 1 bodom iz 8 utakmica. San Marino je odigrao 8 utakmica i ima gol razliku od 1-30, sa tim da su debakle doživjeli od Njemačke 8-0 i 7-0, Kipar ih je savladao kući sa 6-0, a gubili su sa manjom razlikom od BIH 3-0, Bjelorusije 2-0, Kipra 2-1, Grčke 2-0 i remizirali su u zadnji petak sa Grčkom na svom terenu sa 0-0. U prvom susretu u San Marinu BIH je slavila sa 3-0, ali ovaj put idem na faktor malog iznenađenja i mislim da će San Marino nakon 0-0 sa Grčkom da pruži dobar otpor i BIH, te je moj odabir manje od 3 gola uz kvotu 4.20 u Doxxbetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hercules – Alcorcon

Hercules out: Juanra (df 25/0), Castilla (df 3/0), Aguilar (mf 35/4). Goalkeeper Falcon (39 caps) is doubtful

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cordoba – Valladolid

Cordoba miss Cristian (df 3/0). Doubtful are Joaquin Ximo (df 17/0) and Hervas (mf 32/3)

Valladolid miss: Rubio (mf 24/0) and Manucho (att 17/4).

Share this post


Link to post
Share on other sites

te je moj odabir manje od 3 gola uz kvotu 4.20 u Doxxbetu

 

Nije manje od 3 nego od 2.5. U praksi je to isto, ali u kladionici nije. Svejedno, kako stvari idu čini se da ćeš dobiti i držim ti fige, jer je kvota zaista maestralna. Pao je gol odmah na startu i onda se zakucali. Sad bi mogao odigrati over 2.5 live i pokriti ulog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:45 Sampdoria - Varese 1

 

Unibet 1.85

 

19:45 Sampdoria - Varese 1

 

Unibet 1.85

 

Moj izbor je Over 2 -113 Pinnacle. Mislim da će dva gola pasti, a posle kako bude, povrat uloga bi bio osiguran. Ne svidja mi se kladjenje na konačni ishod na ovoj utakmici, jer Sampdoria ničim ne odaje sliku jake ekipe, sve mi tu smrdi na 1-1 ili neko nategnuto 2-1, 1-2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

02.50 Santos- Fluminense under 2,5 golova @1.80 Doxxbet

obe ekipe jako oslabljene ne igraju glavni napadaci i veznjaci sto zbog povreda sto zbog reprezentacije , prosto neznam ko ce dati gol,

Santos without:Rafael(first gk 0/0),Galhardo(df 2/0),Chrystian(df 0/0),Braz(df 1/0),Fucile(df 0/0),Ganso (key midifler),Arouca(key midifler),Bernando(mf 2/0) and best player and top scorer NEYMAR

Flu without:Wallace(df 2/0),Euzebio(df 1/1),Neves(mf 1/0),Valencia(mf 0/0),Diguinho(mf 1/0),Deco(key midifler),Wellington(key midifler), attacking duo R.SOBIS and FRED ,Moura(att 0/0) ...(most of them are regular important players!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...