Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

08.06.2012.

Recommended Posts

Russia - Czech Republic tip 2 @ 3.55 Unibet :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:00 Sjedinjene Američke Države - Antigua & Barbuda, tip: više od 3.5 gola @ 1.50, Expekt, 8/10

 

Večeras počinje treća faza kvalifikacija za SP, zona Sjeverne i Centralne Amerike, a u okviru grupe A sastaju se Sjedinjene Američke Države i Antigua & Barbuda na stadionu Raymond James Stadium u gradu Tampa na Floridi. Ovo je duel Davida i Golijata u fudbalskom smislu jer je USA mnogo kvalitetniji sastav, koji je učestvovao na svim skorašnjim Svjetskim Prvenstvima. USA je trenutno na 28 poziciji na Svijetu dok je Antigua i Barbuda na 105 mjestu FIFA tabele. Antigua i Barbuda je ostrvska državica koja je bila britanska kolonija i imaju svega 82.000 stanovnika, i nikada nisu igrali na SP. Zanimljivo je da nikada do sada nisu međusobno igrali iz prostog razloga što bi Antigua u kvalifikacijama za SP ispadala mnogo ranije u odnosu na treću fazu dokle je do sada došla. Antigua je počela kvalifikacije u drugoj fazi gdje je u grupi sa Haitijem (1-0 1-2), Curacaom (5-2 i 1-0) i US Virgin Islands (10-0 8-1) osvojili prvo mjesto sa pet pobjeda i jednim porazom. Amerikanci su taj period iskoristili za igranje prijateljskih susreta u kojima su zabiljžili sljedeće rezultate: Venezuela 1-0, Panama 1-0, Italija 1-0, Škotska 5-1, Brazil 1-4 i Kanada 0-0. Iskreno mislim da će Amerika uvjerljivo da slavi večeras i da će biti 4 i više golova na meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jedan par za sistemski listic :D

 

20:45, Rusija-Češka, tip 1/1 @ 3.75, HL, 3/10

 

Skupina A europskog prvenstva, odmah nakon utakmice otvaranja izmedu odmacina Poljske i Grcke slijedi nam ova utakmica. Rusi su po meni veliki favoriti za prvo mjesto u ovoj skupini. Imaju odlicnog vratara Igora Akinfeeva, solidnu obranu i vezni red predvoden Arshavinom i izvrstan napad - Pavlyuchenka i Pogrebnyaka. Trener Dick Advocat je to dosta dobro poslozio. Mislim da protiv Ceske mogu odmah u prvih 45.min doci do vodstva (pa makar i minimalnog) i zadrzati to do kraja utakmice. Kvota je vrlo dobra i ocekujem da ce nakon pobjede u ovoj utakmici kvota na njih protiv Poljske i Grcke u narednim utakmicama biti dosta manja. Ceska nema nekih zvucnijih imena osim Checha, Barosa i Rosickog. Rusi su u zadnjoj utakmici prije eura zgazili talijane 0:3, dok je npr. Ceska odigrala potiv slabasne Madarske i to na svom terenu izgubila 1:2. Mislim da te provjere prije samog turnira govore dovoljno i jacini ekipa i ovdje bi, kao sto sam rekao, rusi bez vecih problema trebali steci prednost nakon prvih 45min. i pobjediti na kraju. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je meni naizglednije da ce na utakmici poljska-grcka biti manje od 2.5 gola 1.50

 

 

potpisujem to ... i nadodat cu ovo :P

 

mali nogomet, finale prvenstav Hrvatske izmedu brodosplita i vrgorca.... na ekipu Vrgorca je koef. 4.00 ... to bi trebalo ispratit u nekom sistemu... Naime, igra se na tri dobivene utakmice . trenutno je 2:0 za vrgorac.. Dosad su ih pobjedili 4 puta u 4 odigrane utakmice (dva puta u sezoni i evo sad dva puta u zadnjih par dana) ..istina da se igra u splitu, ali poznata stvar je da vrgorac ima bolju podrsku nego domaca ekipa jer ih prati busevima i autima cijeli grad tako da mozemo slobodno rec da Vrgorac igra pred svojim navijacima, pokazali su zadnjih dana da ih lako pobjede, vratar Luketin skida sve udrace

Edited by Petar91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamaica - Guatemala Tip 1 @1.55

 

Igram keca samo zbog medjusobne tradicije...

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

18:00 Poljska - Grčka ( 3 )

Tip: manje od 3 gola

Koef:1,50

 

Prva utakmica u kojoj je najbitnije ne izgubiti. Obje momačdi igraju defanzivno ( pogotovo Grci ) pa je najrealnije da će na ovoj utakmici biti under golova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poljska - Grcka 1 @2.00

 

em su Poljaci domacini, em Grcka nije kao sto je nekad bila, em sudije zajedno sa Uefom uvijek malo guraju domacine da prodju dalje da bi zadrzali interes domacina za prvenstvo... moze se reci da im je ovo direktni konkurent za prolaz dalje (racunam da Rusija sigurno prolazi) pa ako misle proci ovo moraju dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusija - Češka Republika 1 @2.30

 

kao sto sam vec reko u ovoj grupi Rusi mi se cine kao sigurni putnici za prolaz dalje jer po imenima imaju najjaci sastav... znaci ovo moraju dobiti jer ih ceka u narednim susretima ceka domacin Poljska s kojom ce im biti puno teze nego sa Česima i sigurno im se mota po glavi da ovo moraju dobiti da se ne bi morali vaditi protiv domacina

Share this post


Link to post
Share on other sites

21:00 Rusija - Češka

Manje od 3 gola - koef. 1,55

U prvoj utakmici je bitno ne izgubiti tako da će obje momčadi više misliti na obranu nego na napad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima logike i u jednoj i u drugoj utakmici da bude malo golova. Na prvoj, Poljska - Grčka, jer je to utakmica otvaranja, a obično takve utakmice završe bez golova. Na drugoj zbog dobrih golmana i ne preterano jakih napada. Po mom mišljenju Rusija je najbliža pobedi u današnjim utakmicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi žao što se ne opkladih na crveni karton, sudija je smešan. Poljak je izgubio ravnotežu i prosto se bacio u grčkog igrača i ni manje ni više nego crveni karton. Pre toga je prvi žuti dobio zbog prigovora, znači sujeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Unibet

Vrijeme odigravanja: 01:00

Naziv para: América-RN - Bragantino-SP HT//FT

Tip para: 1/1

Tečaj: 2.600

 

Unibet.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neko igra live bice tu dobrih opklada live a ovo sam igrao pre meca uz SAd isto u hendikepu ali to vec pocinje

02:00, Meksiko(-3.5) - Guyana, Tip:H1 @ 1.75, Bet365, 8/10

 

Mec koji se igra u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u severnoamerickoj zoni u kome se sastaju Meksiko i Guyana

totalno ista pricao kao i za prvi mec stim da je Meksiko i jaci od Amerike i u boljoj formi , oni su takodje igrali prijateljske meceve i ostvarili tri pobedee , nad Welsom 2-0, BIH 2-1 i ono se sto posebno izdvaja Brazil sa

2-0 , prosle godine su igrali sa Srbijom i pobedili sa 2-0 , dakle radi se o jednoj jako ozbiljnoj reprezetaciji koja ce uz SAd sigurno izboriti plasman na SP a ovakvi mecevi im sluze da napadaci nasteluju nisanske sprave

Guyana je takodje igrala kvalifikacije u drugoj fazi, dve pobede nad Barnadosom po 2-0, sa Bermudima 2-1 i 1-1 a sa Trinidad i Tobago pobeda 2-1 i poraz 0-2 ne mogu pokazti neki realam kvalitet a u prijateljskim mecevima izgubili su od Gvvatemale sa 2-0 i Jamajke sa 1-0

dakle razlika u kvalitetu je ocita jedino od Meksika zavisi koliko ce ozbiljno uci u mec i koliko ce zeleti da napune mrezu gosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...