Jump to content
Sign in to follow this  
rockytomas

15.06.2012

Recommended Posts

:57bye: kvota na Spanija-Hrvatska X pada online a u lokalnim se jos moze naci znatno veca pa ako neko misli igrati X neka to uradi sto pre a i Italija-R.Irska i 1 i pobeda u hendikepu je online pala odmah po zavrsetku meca Spanija. R. Irska ali ja sam uspeo da uplatim u mozzartu po 2.80 a cist 1 po 1.60

 

u germaniasport je hendikep pobeda 2.50 a dupla pobeda cak 5.00 !!!

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

:57bye: kvota na Spanija-Hrvatska X pada online a u lokalnim se jos moze naci znatno veca pa ako neko misli igrati X neka to uradi sto pre a i Italija-R.Irska i 1 i pobeda u hendikepu je online pala odmah po zavrsetku meca Spanija. R. Irska ali ja sam uspeo da uplatim u mozzartu po 2.80 a cist 1 po 1.60

 

u germaniasport je hendikep pobeda 2.50 a dupla pobeda cak 5.00 !!!

 

svasta ce tu jos biti

a sto se tice danas treba odigrati ukrajina daje gol francuskoj 1.50

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Sweden - England 2 2.10 :uredu:

 

Meni je zicer danas

 

Unibet

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

:57bye: kvota na Spanija-Hrvatska X pada online a u lokalnim se jos moze naci znatno veca pa ako neko misli igrati X neka to uradi sto pre a i Italija-R.Irska i 1 i pobeda u hendikepu je online pala odmah po zavrsetku meca Spanija. R. Irska ali ja sam uspeo da uplatim u mozzartu po 2.80 a cist 1 po 1.60

 

u germaniasport je hendikep pobeda 2.50 a dupla pobeda cak 5.00 !!!

 

sinoc sam napiso a evo i da ponovim, spaniji i hrvatskoj odgovara rezultat 2:2 da obje ekipe idu dalje bez obzira kolko talijani utrpaju ircima jer ce se stvotiri krug od tri ekipe gdje se gleda medjusobna gol razlika al bez iraca i onda ce svi imati istu gol razliku s tim da ce spanija i hrvatska imati vise postignutih golova u medjusobnim duelima ove tri ekipe... a mislim da spaniji vise odgovara da prodje hrvatska nego italija zbog kasnijeg eventulanog medjusobnog duela... znaci iks je vrlo moguc ako hoce da nastimaju taj prolaz, a mozda bude sve posteno pa opet bude iks :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Švedska - Engleska, tip: 2 ili 3 gola @ 1.95, Expekt, 8/10

 

Na olimpijskom stadionu u Kievu sastaju se Švedska i Engleska u drugom kolu grupe D evropskog prvenstva u nogometu. Nakon prvog kola imamo situaciju da je Švedska poražena sa 1-2 od domaćina Ukrajine, jedini gol je postigao Zlatan Ibrahimović dok je Ševčenko zabio za prvu istorijski pobjedu Ukrajine na EP. Sa druge strane Englezi su u prvom kolu remizirali sa Francuskom 1-1 i u drugo kolo nose jedan bod. Mislim da je Švedska pomalo istrošena selekcija koja previše zavisi od jednog igrača - Ibrahimovića, koji opet ne može sam da nosi igru cijele ekipe, te je za pobjedu potrebno više od pojedinca. A Englezi su bez većeg uspjeha na evropskim i svjetskim prvenstvima zadnjih nekoliko decenija i vjerujem da bi ovdje mogli da vidimo utakmicu koja će biti izjednačena uz blagu prednost i dominaciju Engleza, zato je moja opklada da će biti 2 ili 3 gola na meču jer očekujem neki rezultat od 1-1 ili 1-2 za Engleze. Ove dvije selekcije su se u prošlosti sastajale veoma često, ali zadnjih godina su igrali na Svjetskom Prvenstvu 2006. godine u Njemačkoj, kada su u grupnoj fazi odigrali neriješeno - 2:2, dok su u novembru 2011 godine u jednom prijateljskom meču Englezi na svom Wembleyu slavili sa minimalnih 1:0.

 

Statistički gledano, ako uzmemo u obzir zadnjih 15 utakmica Šveđana, njih 7 je završilo sa 2 ili 3 gola dok je kod Engleza u zadnjih 15 mečeva, njih 5 bilo sa 2 ili 3 gola, ipak vjerujem da će u ovoj utakmici Šveđani nastojati da daju svoj maksimum jer bi ih novi poraz izbacio sa EP, pa su i u napadu mjenjali umjesto Rosenberga najavili su Elmandera, dok Englezi također kao favoriti mogu zabiti barem jedan gol, sa kojim bi lakše čekali zadnje kolo i duel sa domaćinom Ukrajinom.

 

Švedska: Issakson, Lustig, Granquist, Mellberg, M. Olsson, Larsson, Kallstrom, Elm, Toivonen, Ibrahimović, Elmander

Engleska: Hart, Johnson, Lescott, Terry, Cole, Milner, Parker, Walcott, Gerrard, Young, Carroll

Share this post


Link to post
Share on other sites

svasta ce tu jos biti

a sto se tice danas treba odigrati ukrajina daje gol francuskoj 1.50

 

mozda je jos bolje probati (veća kvota) da oba tima daju gol :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svedska - Engleska vise od 9,5 kornera @1.85 SuperSport :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:45 Švedska - Engleska, tip: 2 ili 3 gola @ 1.95, Expekt, 8/10

 

 

Ovo se i meni dopada. Slična škola, stil igre, verovatno ne preterano uzbudljiva utakmica i natezanje. Betfred daje kvotu 2.00, a ja imam račun samo kod Pinnacle, pa ću uzeti Over 2 and 2.5 2.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam napiso a evo i da ponovim, spaniji i hrvatskoj odgovara rezultat 2:2 da obje ekipe idu dalje bez obzira kolko talijani utrpaju ircima jer ce se stvotiri krug od tri ekipe gdje se gleda medjusobna gol razlika al bez iraca i onda ce svi imati istu gol razliku s tim da ce spanija i hrvatska imati vise postignutih golova u medjusobnim duelima ove tri ekipe... a mislim da spaniji vise odgovara da prodje hrvatska nego italija zbog kasnijeg eventulanog medjusobnog duela... znaci iks je vrlo moguc ako hoce da nastimaju taj prolaz, a mozda bude sve posteno pa opet bude iks :icon_biggrin:

 

Svakako za neku manju lovu treba odigrati točan rezultat 2:2.

Bilo bi to drugi puta da netko sje... Talijane. Tako su napravili i Šveđani prije nekoliko godina.

Buffon je jučer na konferenciji "plakao" da će Hrvatska i Španjolska namjestiti 2:2.

Uglavnom s 2:2, 3:3, 4:4 ... dalje prolaze i Hrvatska i Španjolska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna zanimljiva informacija u vezi utakmice Engleska - Švedska:

 

"Englezi u posljednjih sedam natjecateljskih utakmica nisu uspjeli svladati Šveđane. Pet susreta završeno je bez pobjednika, dok je u dva Švedska slavila sa 2:1. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam napiso a evo i da ponovim, spaniji i hrvatskoj odgovara rezultat 2:2 da obje ekipe idu dalje bez obzira kolko talijani utrpaju ircima jer ce se stvotiri krug od tri ekipe gdje se gleda medjusobna gol razlika al bez iraca i onda ce svi imati istu gol razliku s tim da ce spanija i hrvatska imati vise postignutih golova u medjusobnim duelima ove tri ekipe... a mislim da spaniji vise odgovara da prodje hrvatska nego italija zbog kasnijeg eventulanog medjusobnog duela... znaci iks je vrlo moguc ako hoce da nastimaju taj prolaz, a mozda bude sve posteno pa opet bude iks :icon_biggrin:

 

nisam bas obratio paznju ali sad gledam u pravu si, posle medjusobnih ako su bodovno isti gleda se mini tabela i gol razlika u njoj sto znaci da Spanci ne smeju da dozvole da bude 0-0 jer bi onda oni ispali dakle GG ako vec nameste X a sa 1-1 svi bi imali isto i u tom slucaju se gleda ukupna razlika a nije nemoguce i u postenoj igri da bude taj rezultat stim i ako bi namestili 1-1 Spanci bi bili cisti sto se kaze u tom slucaju Hrvatska i Italija bi imali sanse a od Italijana bi zavisilo dali mogu pobediti sa 3 razlike , samo postoji sansa da Italijani pobede sa 3-1 a Hrvatska 1-1 i onda bi imali sve skroz isto Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bas obratio paznju ali sad gledam u pravu si, posle medjusobnih ako su bodovno isti gleda se mini tabela i gol razlika u njoj sto znaci da Spanci ne smeju da dozvole da bude 0-0 jer bi onda oni ispali dakle GG ako vec nameste X a sa 1-1 svi bi imali isto i u tom slucaju se gleda ukupna razlika a nije nemoguce i u popstenoju igri da bude taj rezultat stim i ako bi namestili 1-1 Spanci bi bili cisti sto se kaze u tom slucaju Hrvatska i Italija bi imali sanse a od Italijana bi zavisilo dali mogu pobediti sa 3 razlike , samo postoji sansa da Italijani pobede sa 3-1 a Hrvatska 1-1 i onda bi imali sve skroz isto

 

U slučaju da Španjolska - Hrvatska završi 1:1 a Italija - Irska 3:1 , situacija je slijedeća:

1. Španjolska

2. Italija

3. Hrvatska

 

Svi bi imali isti broj bodova i isti broj bodova u međusobnim utakmicama.

Pošto bi u tom slučaju svi imali međusobni rezultat 1:1, u igri bi uskoćila Irska.

Španjolci su dobili Irce 4:0 i oni bi bili prvi.

Italija i Hrvatska bi imali sve stvari identične i tu onda u "igru" ulazi nacionalni koeficjent , a tu su Talijani ispred Hrvatske.

 

Dakle, Hrvatska mora odigrati 2:2 i onda Španjolska i Hrvatska prolaze dalje bez obzira s koliko Talijani nakantali Irce.

 

Još jednom, samo u slučaju da Španjolska - Hrvatska završe 1:1, u "igru" ulaze rezultati s Irskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ako Hrvatska pobijedi Španjolsku, osvaja prvo mjesto u skupini, a Talijanima za drugo treba bilo kakva pobjeda protiv Iraca.

 

2. Ako Španjolska pobijedi Hrvatsku, Talijani ne smiju pobijediti Irce da bi Hrvatska ušla u četvrtfinale kao drugoplasirana.

 

3. Ako Hrvatska i Španjolska odigraju neodlučeno, a Italija pobijedi Irsku, stvari se vrlo kompliciraju u krugu Španjolska - Italija - Hrvatska, u kojem bi svi imali pet bodova. U tom je slučaju nekoliko aktivnih varijanti:

a) U slučaju da Hrvatska - Španjolska završi 0-0, Italija bi bila pobjednik skupine zbog većeg bolja postignutih golova (2) u međusobnim ogledima s Hrvatskom (1) i Španjolskom (1). Španjolci bi u tom slučaju bili bolji od Hrvata jer su pobijedili Irsku većom razlikom (4-0 nasuprot 3-1).

b) U slučaju da Hrvatska - Španjolska završi 1-1, “crvena furija” sigurno je u četvrtfinalu. “Obračun” Hrvatske i Italije ovisio bi o rezultatu utakmice Italija - Irska. Ako bi Talijani pobijedili s jedan razlike ili sa 2-0, dalje bi išli “kockasti”. U slučaju bilo koje druge pobjede Talijani bi bili bolji, čak i ako pobijede sa 3-1 jer imaju bolji Uefin koeficijent.

c) U slučaju da Hrvatska i Španjolska remiziraju 2-2, 3-3 itd., Italiji nikakva pobjeda protiv Irske ne donosi prolazak skupine jer bi u krugu tri reprezentacije imali najmanje postignutih pogodaka u međusobnim utakmicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Argentinian Primera Division:

San Martin de San Juan vs Newell’s Old Boys (5) 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...