Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

15.06.2012 - Tenis

Recommended Posts

13:20, -3,5/Nadal R.-Kohlschreiber P., tip 1 @ 1.70, HL, 8/10

 

Atp Halle, cetvrtfinale, susret izmedu spanjolca Nadala i njemca Kohlschreibera. Mozda je najbolje zapoceti sa h2h omjerom. Zadnjih par godina ova dvojica tenisaca susrela su se osam puta i Nadal ima 100% ucinak. Zanimljivo nikad dosad nisu igrali na travi. O Nadalu ne treba previse pisati - skoro svaki turnir na kojem zaigra i osvoji - u zadnje vrijeme osvojio atp u Barceloni, kiksao u Madridu protiv Verdasca..Zatim osvojio Rim i RG (tek u finalu ispustio jedan jedini set protiv Djokovica).Ovdje je u proslom kolu prosao Lacka sa 7:5 6:1. Sa druge strane Kohlschreiber i nije u nekoj posebnoj formi. Prosli mjesec je ispao u pvom kolu Madrida i Rima. Na RG takoder nije daleko stigao - ispao u drugom kolu od Mayera L. Ovdje u Halleu je prosao Browna u prvom kolu sa 7:6 7:6...a u drugom Kubota sa 6:7 6:1 6:3. Nije mi nesto preuvjrljiv i mislim da ga ovako dobar igrac poput Nadala mora dobiti sa po bar jednim breakom u jednom setu (da ostane nekih u njamanju ruku 6:4 6:4) i to bi bilo dovoljno da ovaj tip prode. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

takoder u Halleu danas igra i Federer protiv Raonica .... hendikep od -1.5 na Federera bi trebao stvarno proci ... da ga jedva dobije sa 7:6 7:6 tip prolazi , za kvotu @ 1.50 ..ja cu odigrat ova dva za danas... (i spojit sa francuskom x2 protiv ukrajine @ 1.35)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok..tenis je stvarno dobar danas... u natjecanju sam odigrao Youzhnja ..igraju prvi mec u Halleu , trebalo bi i to proc... koef. 1.55 na pobjedu...protiv Dolgopolova je igao skroz dobro, dobro sevira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...