Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

22.06.2012.

Recommended Posts

01:30, Olimpia Asuncion - Guarani, tip 1 @ 1.70, Bwin, 8/10

 

Mec iz Paragvajske lige u kome se sastaju domaca Olimpia i gost Guarani

ovo je mec 19-tog kola Clausure, dakle 4 kola pre kraja Olimpia je prva na tabeli sa 41-nim bodom a drugi Cero ima 37 dok Libertad ima 34 sve su to timovi koje sam gledao u copa libertadores a Olimpiu sam zapazio u dva meca sa Brazilskim Flamengom gde su u gostima igrali 3-3 a na svom terenu su pobedili sa 3-2 takodje su pobedili i Lanus sa 2-1 ali poraz od Lanusa u gostima sa 6-2 i kuci od Emeleca sa 3-2 ih je kostao plasmana u dalje takmicenje , medjutim ono sto se moglo zapaziti da posebno dobro igraju na svom terenu , u svim takmicenjima u 2012 osim tog poraza od Emeleca u ostalim mecevima imaju 9 pobeda od kojih i u zadnjem mecu na svom terenu nad jakim Libertadom i dva remija i u medusobnim susretima 2011 od 4 meca 3 pobede Olimpie i jedan remi a ove godine igrali su jedan mec u gostima i pobedili sa 1-0

o Guraniju neznam puno ali mislim da je dovoljno kad se pogleda tabela oni su peti sa 28 bodova sa ukupnim ucinkom 8.4.6 a u gostima 2.4.3. a u zadnja3 meca u gosatima su sve igrali nereseno sa slabijim timovima dakle ocito da su bolji kad igraju na svom terenu gde imaju 6 pobeda i 3 poraza

sve u svemu Olimpia ima sansu da sa danasnjem pobedom odrzi prednost od 4 bodova nad najbilizim pratiocem a s obzirom da u zadnja tri meca sva tri igra u gostima ovo im je zadnji mec pred svojom publikom i verujem da nece proustiti ovakvu priliku da pobede sve govori u prilog pobede domacina koji odlicno igraju na svom terenu a Guarani opet u gostima nije sjajan a ne verujem i da imaju neki preveliki motiv tako da je 1 jako realan a posto je ponuda fudbala jako slaba ovako nesto se ne moze propustiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:30, Olimpia Asuncion - Guarani, tip 1 @ 1.70, Bwin, 8/10

 

slazem se sa ovim... imam i ja to na svom nocnom listicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazil Serie B

 

Guaratinguetá Futebol - Avaí-SC 2 @ 2.670 Pinnacle

Domaćin ima niz od 4 poraza dok gosti u ovu utakmicu ulaze s dvije pobjede zaredom te se pobjedom priključuju ekipama na vrhu tablice.(Pre)dobar koeficijent za ne probati odigrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...