Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.07.2012.

Recommended Posts

Sunday, July 1, 2012

New Marlins Park(Miami Florida)

 

19:10,Miami Marlins-Philadelphia Phillies(ML), Tip: Philadelphia Phillies, @2.160, Pinnacle Sports, 5/10

 

Večeras je na programu treći meč u seriji diviziskih rivala prethodna dva meča je dobio domaćini koji večeras imaju prilike da naprave swip ali ja verujem da se to neće desiti iz više razloga.

Iako sam verovao i u prethodna dva meča da je Fila u prednosti to nisu uspeli da iskoriste iako u ovom meču je domaćin postavljen za favorita ja se nebi složio sa tim jel ni večeras nemaju prednost u ničemu sem u tome da su na predhodna dva meča dobili.

I jedan i drugi tim zaostaju za vodećim timovima u diviziji ali sezona je jako duga i ima još mnogo vremena da se oba tima vrate u igru za pley of ali jednostavno moraju popčeti da pobeđuju u serijama ja verujem da je Fili potrebno samo malo samopouzdanja pa da napravi seriju pobeda jel posle ovog meča se serija seli u Philladel. gde će ovi timovi odigrati čak 4 vezana meča.

Večeras na moundu za Mia.: Ricky Nolasco RHP | Record: 6-6 | ERA: 4.78 svakako talentovan pičer koji je dobro počeo sezonu ali je u zadnje vreme katastrofalan na zadnja tri starta ima 0-2 6.75 ERU i verujem da je za batere File večeras prava prilika da budu mnogo efikasniji jel na prethodna dva meča nisu bili u formi.

Sa druge strane za Phi.: Joe Blanton RHP | Record: 7-6 | ERA: 4.87 koja je totalna suprotnost naspram Nolasca jel je Blanton bio loš na početku sezone dok je u zadnje vreme odličan. On iako nije pičer na koga ja volim da igram na prošlom meču sam igrao na FIlu kada je on startovao protiv Pirata koji su u dobroj formi i odbacao je dosta dobro u sigurnoj pobedi File od 8-3. Njegova zadnja tri starta su odlična ima 2-0 i 3.13 ERU i fantastičan WHIP od 0.91 a ono što je impresivno je neverovatna kontrola lopte gde ima samo 1 BB i čak 21 SO na zadnja tri starta.

I nevidim kako ovakav Nolasco može biti u prednosti nad njim dok i udarački iako na zadnja dva meča to neizgleda tako ipak Fila ima fantastičan napadački tim iako i dalje bez prve zvezde Howarda ali sa povratkom Utleya su mnogo dobili a tu su još mnogo odličnih udarača od kojih očekujem da prorade nadam se već od večeras. Iako i domaćin ima dobrih udarača ipak je i tu prednost na strani gostiju i onda mi ovaka kvota na Filu je čist poklon koji ja moram uzeti nadam se da se nevaram i uzimam pobedu Philliesa..... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunday, July 1, 2012

New Marlins Park(Miami Florida)

 

19:10, Miami Marlins-Philadelphia Phillies, Tip: Philadelphia Over 3.5, @1.85, Super Sport, 7/10

 

Prosto nemogu da verujem da je granica na meču postavljena na 3.5 pa jednostavno ovo se mora uzeti već sam za ovaj meč govori mnogo toga da verujem da će Fila izbeći swip i pobediti večeras a isto verujem da konačno moraju da pokažu svoj napadački potencijal.

Garantujem da se ovako niska granica neće moći naći nigde da ću uglavnom sve kladionice imati Over 4 na Filu ajde da je mala kvota na 3.5 granicu ali @1.85 pa to je sjajno.

Na moundu za Miami je Ricky Nolasco RHP | Record: 6-6 | ERA: 4.78 pičer koj iako poseduje kvalitet da pruža mnogo bolje partije u jako je lošoj formi na zadnja tri meča ima 0-2 6.75 ERU dok ni kući ove sezone nema sjajnu statistiku 2-4 4.63 njegova forma ne obećava sjajno izdanje večeras.

A gosti bi to morali da iskoriste jel je krajnje vreme i da Fila krene sa pobedama a i da se sjajni bateri raspucaju.

Ja verujem da gosti večeras idu sa najjačim timom jel je veoma bitno da izbegnu metlu večeras jel im sledi ponovo serija mečeva sa Miamiem ali kući.

Veruje da tim sa oporavljenim C. Utleyom i sa još mnogo sjajnih batera H. Pence, S. Victorino,J. Rollins ,

C. Ruiz,J. Thome... mogu i moraju večeras da idu preko ove granice.

Uzimam Over 3.5 na Filu u meču.... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 1 @1.58 (expekt)

 

Los Angeles Dodgers - New York Mets 1 @1.70 (bet365)

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:10 - Miami Marlins - Philadelphia Phillies - Philadelphia Phillies +1.5 - 1.588 :nije:

19:35 - Atlanta Braves - Washington Nationals - Atlanta Braves +1.5 - 1.532 :nije:

19:35 - Baltimore Orioles - Cleveland Indians - over 8 - 1.680 :aponis:

19:40 - Tampa Bay Rays - Detroit Tigers - under 9.5 - 1.556 :nije:

20:05 - New York Yankees - Chicago White Sox - under 11 - 1.671 :uredu:

20:10 - Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.571 :uredu:

20:10 - Minnesota Twins - Kansas City Royals - Kansas City Royals +1.5 - 1.588 :nije:

20:15 - St. Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates +2.5 - 1.422 :uredu:

20:20 - Chicago Cubs - Houston Astros - under 9 - 1.671 :uredu:

21:07 - Toronto Blue Jays - Los Angeles Angels - Toronto Blue Jays +2.5 - 1.503 :nije:

21:10 - Colorado Rockies - San Diego Padres - Colorado Rockies - 1.680 :nije:

22:05 - San Francisco Giants - Cincinnati Reds - under 8 - 1.641 :uredu:

22:10 - Seattle Mariners - Boston Red Sox - over 7 - 1.658 :nije:

01:05 - Texas Rangers - Oakland Athletics - Oakland Athletics +2.5 - 1.552 :uredu:

02:00 - Los Angeles Dodgers - New York Mets - Los Angeles Dodgers - 1.763 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Texas-Oakland 1 1,45 @ SuperSport (01.05) :nije:

 

Yu Darvish baca za Texase koji su odlični u posljednje vrijeme. U zadnjih 21 utakmicu imaju 17 pobjeda. Večeras očekujem da dobe Oakland. Darvish još nije izgubio utakmicu doma pa mislim da neće ni danas. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...