Jump to content
Sign in to follow this  
Petar91

03.07.2012

Recommended Posts

12:40, -3,5/Kohlschreiber P.-B.Baker, tip 1 @ 1.85, expekt, 8/10

 

Ovaj mec trebao je biti odigran jucer, ali kisa je ucinila svoje pa ga evo u ponudi i danas... uglavnom, 4. kolo Wimbledona, susret izmedu tridesetog igraca svijeta njemca Kohlschreibera i stotinjak mjesta slabije rangiranog amerikanca Bakera (126.). H2h susreta nema zabiljezenih u statistici tako da im je ovo prvi medusobni mec.

 

Mislim da bi Kohlschreiber trebao ovdje pobjedit. Dosad je u tri kola prosao Haasa na pocetku - to mu je bio kljucni susret po meni. Ne zaboravimo da ga je upravo Haas izbacio u polufinalu Hallea gdje je branio naslov od prosle godine. Isao je taj mec u prvom kolu u pet setova..ali onda se otvorilo ..dosao je na red Jaziri 3:0 i cesko iznenadenje koje je izbacilo Nadala Rosol takoder 3:0. Kohlschreiber igra vrlo dobro na travi. I ove sezone znaci polufinale Hallea, cetvrtfinale Eastbourna.

 

Sto se tice Bakera definitivno se radi o igracu u usponu. Visok je 190cm, ima dobar servis...ali mislim da za jednog igraca koji je dosao iz kvalifikacija ovo je krajnji domet. Naime, amerikanac je prosao najprije tri kola kvalifikacija - pobjedio Albota, Gremelmayera i Texeiru...onda je svladao Machada, Nieminena i u proslom kolu Pairea sa 3:1. Po meni je imao odlican zdrijeb i maximalno ga je iskoristio. Ovo mu je prva prava prepreka koju vjerujem nece moci proci.

 

Ipak je Kohlschreiber iskusniji i objektivno gledajuci bolji igrac od Bakera - igram da ce pobjedit sa barem 4 gema razlike..sto bi trebalo biti dovoljno u najgorem slucaju nekih 6:4 7:6 7:6. Sretno tko prati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferrer - Del potro je najizjednaceniji mec u wimbledonu...meni najsigurnija opcija u tom mecu je over..pa koliko god on bio..mislim da je oko 40,5 gemova... 1.85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...