Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

08.07.2012

Recommended Posts

Santos - Gremio 1 1.85 Pinnacle

 

Prošli put sam se ispalio, ovaj put Gremio bez skoro pola tima, ako to ne mogu da dobiju nek' se nose. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

22:30, Boyacá Chicó - Santa Fe Bogota tip 1 @ 1,70, Expekt, 8/10

 

Zadnje kolo u grupnoj fazi Kolumbijskog play offa u kome se sastaju u grupi B Boyacá Chicó koji ima 6 bodova iz 5 meceva a Santa Fe iz Bogote ima 13 bodova i obezbeduio ja finale play offa koje ce se igrati za par dana 12.07 i 16.07 i naravno u Santa Feu nece rizikovati vec ce igrati sa rezervnim sastavom

iako Boyacá Chicó nema rezultatski imperativ jer samo prvi ide dalje oni ce imati motiv da pred svojom publikom zabeleze pobedu za rastanak od ovog prvenstva a u prilog im ide i tradicija jer su u zadnjih 5 meceva na svom terenu uvek pobedjivali Santa Fe dakle i da Santa Fe igra sa prvom timom domacini bi imali dobre sanse da pobvede a ovako bi posao morao da im bude olaksan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U. Catolica - Palestino

1/1 kvota 1.95 Unibet

 

 

 

Ubice ih nacisto

Share this post


Link to post
Share on other sites

00:30,U. Catolica - Palestino, tip over 2,5 golova @ 1,65, Expekt, 8/10

 

Nakom Aperture koje je zavrseno proslog vikenda pocinje Klausura i u prvom kolu se sastaju Univerzidad Catolica i Palestino , U. Catolica je poznata kao ekipa koja igra jako ofanzivno a narocito na svom terenu ali u takvoj igri zna i da primi gol , kvota za 1 je jako mala oko 1.40 pa vredi probati sa golovima , U. Catoloca od zadsnjih 5 na svom terenu 4 su bile over dok od 10 na 8 su primili bar jedan gol a u medjusobnim duelima sa Palestinom od zadnjih 5 cak 4 su zavrsene istim rezultaom 2-1 iako Palestino u zadnjim mecevima nema previse over utakmica jer su zadnje cetiri bile 0-1 ipak mislim da ce ovo biti drugaciji mec jer sam gledao vise puta U. Catolicu gde oni igraju jako ofanzivno a u ovom mecu su izraziti favoriti i moze se ocekivati da i oni daju 3 gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...