Jump to content
Sign in to follow this  
RED FORCE

27.09. SRIJEDA

Recommended Posts

PRIMORJE - FACTOR LJUBLJANA 1 (Supersport 1.25)

 

- Ne zna da li ste vi redoviti kladioničari primjetili ove godine tu ekipu Factora, ali zbilja su oklada i po. Ne znam kakvim čudom takve ekipe uopće ulaze u bilo koju prvu ligu, pa makar bila i Slovenska. Gdje god da igraju najčešće uredno dobiju poštenu porciju, a kladionice i dalje kontra njih daju pristojne koeficijente, barem doma. O sastavu te ekipe nemam blagog pojma moram priznati, ali sam par puta gledao Primorje na TV-u u prenosima i to je za njihove prilike jedna od najjačih ekipa lige, posebno su impresivni doma. Zato ne treba puno to objašnjavati, uredno se kladim protiv Facotra, pa budem i sad. Isto vjerojatno hendikep, ako ne već na poluvremenu.

 

pol/kraj 2/1 - savršeno nemoguće za pogodit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

 

INTER M. - BAYERN M. 1x (Supersport 1.22)

 

- Inter je u prvom kolu u gostima posrnuo u Lisabonu i sad im je zadnja prilika za čupanje. Nemaju baš najzahvalnijeg protivnika, ali Bayern je ove godine slabiji nego prošlih sezona, a to pokazuju i rezultati. Muče se u svakoj utakmici i zasad i odlično stoje kakve igre prikazuju. Inter je pak slabo startao i krenuo prosipati onu bodovnu zalihu pred Milanom koju je dobio prije starta sezone. Ipak sad su se sabrali i skupili 2 pobjede zaredom, a i vrijeme je kakvu ekipu imaju, barem po imenima. Zato mislim da neće posrnuti, nisam siguran u pobjedu, ali da će biti nepora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...