Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.08.2012.

Recommended Posts

01:05, Washington Nationals-Philadelphia Phillies, tip 2, @2.260, Pinnacle Sports, 5/10

 

 

Drugi meč u seriji između domaćih Nationalsa i gostujućih Philliesa sinoć je Fila ubedljivo pobedila sa čak 8-0!!!

Možda je sinoćni meč iznenađujuće lako dobila Fila ali sam i sinoć verovao u njihovu pobedu kao što verujem i večeras. Jednostavno tako kvalitetan tim mora krenuti sa pobedama nesviđa mi se što su dali dva oidlična batera u trejdu ali i dalje imaju odličan udarački tim.

Večeras na moundu za Was. Edwin Jackson RHP | Record: 6-6 | ERA: 3.52 dosta promenjive igre za njega tokom sezone od sjaja do očaja na zadnja tri starta je u solidnoj formi.

Kući ove sezone ima 3-3 3.35 ERA ali u karijeri sa Filom na dva meča ima užasan skor 0-2 6.00 ERA. I mislim da je on pičer kojeg bi Filini bateri mogli da dohvate ako su uništili sjajnog Strasbora nevidim zašto nebi i njega.

Sa druge strane za Phi. Vance Worley RHP | Record: 5-6 | ERA: 3.88 sjajno je počeo sezonu na zadnjih par mečeva je malo pokvario statistiku. Ali ove sezone baca fantastično na gostovanjima 3-3 2.96 ERA dok u karijeri ima sa Was. 2-2 4.74 ERA. Sinoć se videlo koliko Was. nedostaju startni udarači što bi moglo da mu olakša posao.

Što se hiterskog dvoboja tiče iako je Fila izgubila dva hitera u trejdu sinoć se videlo da je i dalje veoma moćna hiterski dok Was. bez pored dugo odsutnog Wertha tu su povređeni vodeći udarači R. Zimmerman, A. LaRoche, I. Desmond veliki gubitak u lineupu i onda ovaka kvota na Filu je veliki value i treba je ispratiti........

Uzimam pobedu Philliesa......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - New York Yankees - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.840 :nije:

19:10 - Minnesota Twins - Chicago White Sox - Minnesota Twins +1.5 - 1.629 :uredu:

20:10 - Milwaukee Brewers - Houston Astros - under 9.5 - 1.562 :nije:

20:20 - Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs +1.5 - 1.676 :nije:

21:35 - Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks - over 7.5 - 1.662 :nije:

21:35 - Oakland Athletics - Tampa Bay Rays - Oakland Athletics - +1.5 - 1.472 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Washington Nationals - Philadelphia Phillies - Washington Nationals +1.5 - 1.463 :uredu:

01:10 - Atlanta Braves - Miami Marlins - under 8.5 - 1.685 :uredu:

01:10 - Boston Red Sox - Detroit Tigers - under 11.5 - 1.667 :nije:

01:10 - Cincinnati Reds - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.741 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

02:05 - Texas Rangers - Los Angeles Angels - Los Angeles Angels +1.5 - 1.763 :uredu:

02:10 - Kansas City Royals - Cleveland Indians - under 10.5 - 1.662 :uredu:

02:40 - Colorado Rockies - St. Louis Cardinals - over 9.5 - 1.621 :uredu:

04:10 - Seattle Mariners - Toronto Blue Jays - Seattle Mariners +1.5 - 1.602 :uredu:

04:15 - San Francisco Giants - New York Mets - San Francisco Giants - 1.575 :nije:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turner Field (Atlanta, Ga.)

 

01:10,Atlanta Braves- Miami Marlins, tip Atlanta daje više od 3.5 poena, @1.75, Super Sport, 5/10

 

Treći meč u seriji između domaćih Braversa i gostujućih Marlinsa prethodna dva meča su Braversi dobili više nego ubedljivo sa 8-2 i 7-1!!!

Večeras neću da igram na pobedu Atl. iako verujem da će pobediti već mi u oko upada niska margina na over poena Atl. granica je 3.5 naravno u Super Sportu dok je u Pinnaclu ta margina Over 4 a samo malo jača kvota.

Večeras na moundu za MIA: LeBlanc (1-1, 1.15) iako ima malu eru ipak je on do sada bio riliver i ovo mu je prvi start u sezoni iako bude bacao dobro neverujem da će biti više od 5-6 inn. na brdašcu.

U karijeri protiv Atl. ima loš skor 0-2 4.15 ERA.

Mislim da bateri Atl. koji su u fantastičnoj formi su sposobni da idu preko te granice večerašnji sastav je malo izmenjen ali i dalje veoma jak ali i namešten više na LHP pičera -

 

 

1. Reed Johnson ® RF

2. Martin Prado ® LF

3. Jason Heyward (L) CF

4. Chipper Jones (S) 3B

5. Freddie Freeman (L) 1B

6. David Ross ® C

7. Dan Uggla ® 2B

8. Paul Janish ® SS

9. Ben Sheets ® P

 

Jednostavno ovako nisku granicu na Atl. moram uzeti uzimao sam je protiv mnogo boljih pičera nego što je LeBlanc i verujem da mogu da ga dohvate ili njega ili bulpen Mia. koji je dosta loš u zadnje vreme.

Uzimam Over 3.5 na Bravese..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan, ovaj put meksički

 

 

Naziv kladionice: Pinnacle

 

Vrijeme odigravanja: 03:00

Naziv para: Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca

Tip para: Tigres de Quintana Roo -1.5

Tečaj: 2.540

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...