Jump to content
Sign in to follow this  
Nadrealista

09.08.2012.

Recommended Posts

mislim da je tu onda dosta dobar tip hendikep na Arsenal

 

Da, mada je Mura se provlačila i protiv tima iz Baku-a, protiv CSKA Sofije i sada vjerovatno protiv Arsenala.

 

Igrao sam prije desetak dana na bwinu 13 parova i sve parove Lige Prvaka i Europa Lige, i sve odlično sam prošao ili prolazim ali me sada ovo izbacuje, osim ako Arsenal ne zapne i ne dobije sa 3-0 ili 4-0.

 

Na jednom forumu sam pročitao da gazda Arsenala daje po 100.000 € igraču koji da gol večeras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mada je Mura se provlačila i protiv tima iz Baku-a, protiv CSKA Sofije i sada vjerovatno protiv Arsenala.

 

Igrao sam prije desetak dana na bwinu 13 parova i sve parove Lige Prvaka i Europa Lige, i sve odlično sam prošao ili prolazim ali me sada ovo izbacuje, osim ako Arsenal ne zapne i ne dobije sa 3-0 ili 4-0.

 

Na jednom forumu sam pročitao da gazda Arsenala daje po 100.000 € igraču koji da gol večeras.

 

to se pominje i na njihovom web site-u: http://www.fcarsenal.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1240&catid=52〈=en

 

doduše ovdje je riječ o $$$$ :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa ova Mura doći još do skupina eurolige, a počeli natjecanje pred bankrotom.. teško će Arsenal Kiev baš tri gola dati Muri a 4 za prolaz koliko god dobri jesu Ukrajinci.. al dobro vidjet ćemo.. glup razlog Arsenala, tako igrati utakmicu sa neprijaveljnim igaračem..

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

DinMoskv(pk)-Dundee Utd 1/1 1,75 @ SuperSport :uredu:

 

Dundee je doma izvukao 2-2, ali teško će nešto više postići u Rusiji protiv dobrog Dinama iz Moskve, ovdje očekujem rutiniranu pobjedu domaćina gdje će već do poluvremena steći prednos koju neće ispuštati do kraja utakmice. Sretno ko prati.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaven Belupo - Athletic Bilbao Slaven daje gol @1.55 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mura 05 MS - Arsenal Kyiv tip2 @1.35 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:30, Bursaspor (-1.5) - KuPS , tip H1@ 1.75, Germaniasport, 8/10

 

revans mec treceg kola kvalifikacija za ligu evrope u kome se u Turskoj sastaju Bursaspor i Finski KUPS

u prvom mecu Finci su pobedili sa 1-0

Turci ulazu dosta u fudbal a ono sto mi je upalo u oci je prosla sezona kad je kod njih igrao Princ Tagoe ko0ji je bio najbolji streklac ali u Bursi je bio rezerva i retko dobijao sansu da igra , cim takav igrac nije imao mesta u timu jasno je koliko su ostali bolji , poznasto je i kakvu atmosferu prave navijaci u Turskoj i sigurno ce zestoko bodroti svoj klub do ubedljive pobede

ono zbog cega igram ovaj par je Kups odnosno Fincima nije stalo do ovog takmicenja jer se u prvenstvu bore za opstanak i iako su pobedili u prvom mecu prilicno srecno oni sami kazu da su zadovoljni sa time i da bi bilo bolje za njih da ispadnu jer u sledecem kolu bi imali teskog rivala a u prvenstvu im predstoji zestoka borba za opstanak

dakle motivisano domacim protiv tima koji nema motiv a i razlika u kvalitetu jednako u8bedljiva pobeda domaqcih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Europe » Europa League 2012/2013

20:45h Inter Milan - -Hajduk Split

Tip: Inter Milan -2.5

Kvota: 2.49

Pinnacle Sports

 

Revans mec treceg kola kvalifikacija za ligu evrope u kome se u Milanu sastaju Domaci Inter i gost iz Hrvatske Hajduk iz Splita.

U prvo9m mecu u Splitu Inter je pokazao koliko je razlika u kvalitetu dva tima jer je pobedio sa 3-0, jasno da je Interu posle lose prosle sezone stalo da sa ovim renoviranim timom ove sezone postigne bolje rezultate, novi igraci koji su dosli u klub zele da se dokazu i da steknu poverenje trenera ali i naklonost navijaca i vec u tom prvom mecu se pokazalo da su igrali maximalno ozboljno iako su neki mislili da mozdaq i nece toliko zapinjati ali to je razlika izmedju takvih velikih timovaq i klubova sa nasih prostora koji vecito nesto kalkulisu

Hajduk od pocetka sezone ima problema sa finasijama pa je tako i ovaj mec trebalo prvo da se igra i u Italiji ali su zamolili Uefu da se prvi mec igra u Splitu da bi mogli da zarade nesto i da imaju pare da otputuju u Italiju, Hajduk ima mlad i neiskusan tim koji ne moze da se nosi sa ovakvim timovima a u danasnjem mecu trener je najavio i da ce odmarati neke igrace jer su za kratko vreme odigrali puno meceva a u prvenstvu ih ceka tezak mec na svom terenu sa Zagrebom

Razlika u kvalitetu i iskusvu je velika a Inter ce dati sve od sebe da pred svojom publikom zabelezi jos jednu ubedljivu pobedu

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha pa ova Mura doći još do skupina eurolige, a počeli natjecanje pred bankrotom.. teško će Arsenal Kiev baš tri gola dati Muri a 4 za prolaz koliko god dobri jesu Ukrajinci.. al dobro vidjet ćemo.. glup razlog Arsenala, tako igrati utakmicu sa neprijaveljnim igaračem..

 

bas to..i ja pratim od pocetka...i ljudi tu na bet-clubu samo prognoziraju da ce izgubit..a evo prosli vec 3 protivnika ..za ne vjerovat... inace, utakmica gotova.. pobjedili gosti 0:2 ..nije im dosta ..

 

 

moj tip za veceras...

 

23:10, San Martin SJ-Colon, tip 1x @ 1.40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Europe » Europa League 2012/2013

20:45h Inter Milan - -Hajduk Split

Tip: Inter Milan -2.5

Kvota: 2.49

Pinnacle Sports

 

Revans mec treceg kola kvalifikacija za ligu evrope u kome se u Milanu sastaju Domaci Inter i gost iz Hrvatske Hajduk iz Splita.

U prvo9m mecu u Splitu Inter je pokazao koliko je razlika u kvalitetu dva tima jer je pobedio sa 3-0, jasno da je Interu posle lose prosle sezone stalo da sa ovim renoviranim timom ove sezone postigne bolje rezultate, novi igraci koji su dosli u klub zele da se dokazu i da steknu poverenje trenera ali i naklonost navijaca i vec u tom prvom mecu se pokazalo da su igrali maximalno ozboljno iako su neki mislili da mozdaq i nece toliko zapinjati ali to je razlika izmedju takvih velikih timovaq i klubova sa nasih prostora koji vecito nesto kalkulisu

Hajduk od pocetka sezone ima problema sa finasijama pa je tako i ovaj mec trebalo prvo da se igra i u Italiji ali su zamolili Uefu da se prvi mec igra u Splitu da bi mogli da zarade nesto i da imaju pare da otputuju u Italiju, Hajduk ima mlad i neiskusan tim koji ne moze da se nosi sa ovakvim timovima a u danasnjem mecu trener je najavio i da ce odmarati neke igrace jer su za kratko vreme odigrali puno meceva a u prvenstvu ih ceka tezak mec na svom terenu sa Zagrebom

Razlika u kvalitetu i iskusvu je velika a Inter ce dati sve od sebe da pred svojom publikom zabelezi jos jednu ubedljivu pobedu

 

Mislim da su danas kladionice zaradile za dva života na Interu.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...