Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

15.08.2012.

Recommended Posts

Estonija - Poljska tip1X @1.65 SuperSport :uredu:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemačka-Argentina tip1 @2.30 SuperSport :nije:

Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00 Belarus U21 - Cyprus U21, tip: 1 @ 1.55, Unibet, 8/10

 

Danas se nastavljaju kvalifikacije za EP u uzrastu do 21 godine, te tako u okviru grupe A imamo duel Bjelorusije i Kipra na stadionu Dynama-Juni u gradu Zhdanovichi. Moj tip za ovaj meč je pobjeda domaćina jer ima mnogo više iskustva i kvalitete. Igrali su već međusobno i slavila je Bjelorusija sa 3-1 na Kipru golovima Khlebosolova, Patotsky-a i autogolom Christofidisa. I u tom meču je Bjelorusija pokazala mnogo više od Kipra pa je osim uvjerljive pobjede imala i više udaraca na gol. U grupi A se još nalaze Njemačka koja ima svih osam pobjeda i 24 boda, slijedi BIH sa 16 bodova, Grčka i Bjelorusija sa 10 bodova, Kipar sa 9 i San Marino bez bodova. Kipar je svojih 9 bodova osvojio protiv totalnog autsajdera San Marina i jednom pobjedom na svom terenu protiv BIH gdje us napravili veliko iznenađenje. Bjelorusija je kvalifikacije otvorila odličnom pobjedom u Grčkoj sa 3-2, remizirala sa BIH 1-1, minimalno poražena od Njemačke sa 0-1, slavila na Kipru sa 3-1, izgubila kod kuće od Grčke sa 1-3, slavila u San Marinu sa 2-0 i izgubila u Sarajevu od BIH sa 0-3. Interesantno je da Bjelorusija nije još slavila kod kuće i mislim da je vrijeme da danas savlada Kipar koji je primio 19 golova u 8 susreta ili 2,37 gola po meču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belarus U21 - Cyprus U21 1@1.55 Bwin :nije:

 

:icon_eek:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbija-Irska PiK 1 (1.67) Mozzaart poluvreme ili kraj 1

 

Poslednja proba pred start kvalifikacija kako za jedne tako za druge. Sinisa Mihajlovic debituje pred domacom publikom kao selektor. Uneo je dosta novina u reprezentaciju neki kazu i strogocu. Od ove utakmice po meni zavissi u kakvom ce raspolozenju rprezentacija docekati kvalifikacije. Najavio je promenu taktike i formacije neki najavljuju 4-3-3 ali se on nije izjasnio, u svakom slucaju ocekujem napadacku igru za razliku od bivsih selektora koji su igrali defanzivno. Dakle vecerasnja utakmica motiv za Sinisu ali motiv i za igrace da se poslednji put dokazu pred start zvanicnih utakmica i tako zgrabe mesto u timu. Lepo vreme ocekujem dosta publike koja ce se okrenuti reprezentacije verujem nakon ocajnih igara klubova, te ni sa te strane mislim da nece manjkati motivacije igracima. Irci koliko sam negde procitao dolaze znatno oslabljeni pa je to dodatni razllog za moj tip.

0:0 :nije:

Edited by singidunumac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Island-Farska Ostvra H1(1.90) Mozzarrt

 

I ovaj par mi delluje dosta primamljivo, Islandjani u poslednje vreme ssve bolji fudbal igraju otud i dosta internacionalaca mahom u Danskoj ligi. Relativno skoro vodili protiv Francuza 2:1 na kraju na lazost po njih porazeni 3:2, istim rezultatom izgubili od Svedske, od Portugala 5:3 i ono sto mi pada u oci je da imaju sasvim efikasan napad 2 svedjanima i francuzima, 3 portugalcima pa to od njih ocekujem i u ovoj utakmici. Sa druge strane amateri Farani te ako Islandjani malo gas daju hendikepp pobeda ne bi trebala doci u pitanje

2:0 :uredu:

Edited by singidunumac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart

 

 

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Flota S.-Polonia B.

Tip para: 1

Tečaj: 1.550

 

tek sad usao na net ali bice i live da se igra gosti sa juniorima igraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: Mozzart

 

 

Vrijeme odigravanja: 18:00

Naziv para: Flota S.-Polonia B.

Tip para: 1

Tečaj: 1.550

 

tek sad usao na net ali bice i live da se igra gosti sa juniorima igraju

 

(2-0)1-0 :uredu:

igrao sam i Crnu Goru 1 kvota 1,70

Srbija over 2,5 golova kvota 2,50

i Argentina 2 Dnb Nemci mnogo oslabljeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...