Jump to content
Sign in to follow this  
micha

22.08.2012.

Recommended Posts

04:00, FAS - Houston, tip: 2, @2.45, Atlantik, 8/10

 

Mec iz Concacaf lige sampiona u kome se u Salvadoru sastaju Fas i tim iz Americke MLS lige Houston

radi se o trecoj grupi gde se jos nalazi Olimpija Tegusigalpa iz Hondurasa koja je u prvom kolu na svom terenu pobedila Fas sa 3-0

ako se zna da ni timovi iz Hondurasa nisu nesto posebno i da su to uglavnom amateri ili poluamateri a da su pobedili sa 3-0 onda je jasno da je kvalitet Salvadorskog kluba jos slabiji a kao odlican parametar je drugi tim iz Salvadora koji ucestvuje u ovom takmicenju

CD Aguila koja je na svom terenu izgubila od Toronta Kanadskog kluba koji igra u Americkoj MLS ligi a nalazi se na zadnjem mestu Istoka dok je Houston na trecem mestu a upravo pred taj mec Houston je ppobedio Toronto u gostima sa 2-0

Fas i CD Aguila su igrali u prvenstvu i rezultat je bio 0-0 dakle sve je jasno

Medjutim osim ovih statistickih podataka koji jasno daju sliku o kvalitetu timova gledao sam oba meca CD Aguila a juce sam posebno obratio paznju jer sam imao uplacen taj par i Santos Laguna se poigravao sa gostima , realno 10 golova je trebalo najmanje da im daju ali mnogo su promasivali ali i golman je imao dosta srece, videlo se da su totalni amateri koji su dosli da se sto casnije bore.

Cim je Fas u prvom mecu izgubio od tima iz Hondurasa jasno je da nisu ni nista bolji.

Sto se tice Houstona oni su treci na istoku i iako bolje rezultate beleze na svom stadionu mislim da je razlika u kvalitu velika i da im to nece biti problem, cak stavise trener ce pruziti sansu rezervom golmanu i jos 2-3 igraca ce dobiti priliku koji imaju veliki motiv da se dokazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme odigravanja: 03:00

Naziv para: Universidad de Chile - Santos-SP

Tip para: over 2,5 gola

Tečaj: 1.850

Prvi mec finala pobednika copa libertadores i copa sudamerikana ocekuje se otvoren mec sa puno golova oba tima ofanzivna sa slabijim odbranama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...