Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.09.2012.

Recommended Posts

Prijedlog današnjih popodnevnih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - New York Yankees - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.667 :uredu:

19:07 - Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays - under 10 - 1.610 :uredu:

22:05 - Atlanta Braves - Philadelphia Phillies - Atlanta Braves +1.5 - 1.535 :nije:

22:05 - Seattle Mariners - Los Angeles Angels - Los Angeles Angels +1.5 - 1.562 :uredu:

22:05 - Washington Nationals - St. Louis Cardinals - Washington Nationals +1.5 - 1.546 :uredu:

22:10 - Kansas City Royals - Minnesota Twins G1 - Kansas City Royals - 1.752 :nije:

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih večernjih MLB susreta (Pinnacle).

 

01:05 - Cleveland Indians - Texas Rangers - Cleveland Indians +1.5 - 1.870 :uredu:

01:05 - Detroit Tigers - Chicago White Sox - under 9.5 - 1.541 :uredu:

01:05 - Houston Astros - Cincinnati Reds - Houston Astros +1.5 - 1.855 :uredu:

01:10 - Miami Marlins - New York Mets - New York Mets +1.5 - 1.599 :uredu:

01:10 - Kansas City Royals - Minnesota Twins G2 - Kansas City Royals - 1.714 :nije:

01:10 - Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers - 1.769 :uredu:

02:10 - Colorado Rockies - San Diego Padres - San Diego Padres +1.5 - 1.546 :nije:

03:05 - Oakland Athletics - Boston Red Sox - Oakland Athletics - 1.625 :uredu:

03:10 - Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers - 1.714 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :14clover::crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:10,Los Angeles Dodgers-Arizona Diamondbacks, tip Los Angeles Dodgers, @1.714, Pinnacle Sports, 6/10

 

Večeras je na redu treći meč u seriji prethodna dva meča je dobila Arizona sa 0-2 i 3-4...

Ono što je neverovatno je to da je na njihovih zadnjih 8 mečeva pobedila Arizona mislim da je krajnje vreme da se neugodna tradicija prekine večeras.

Večeras na moundu za LAD: Beckett (5-12, 5.21) dok za ARI: Skaggs (1-1, 2.92) i pored toga što je Becketu ova sezona možda i najgora u karijeri ali svi koji prate MLB znaju ko je Becket ja verujem da on još može mnogo u karijeri da pokaže a mislim da je pravi izbor za to svakako L.A. gde je mnogo lakše pičerima da bacaju negošto je njemu bilo na Fenway Parku.

Iako nije u sjajnoj formi na zadnja dva meča je bio solidan protiv odličnih ofanzivnih timova Yankeesa i Rockiesa.

Svakako da će dati večeras sve od sebe da se pokaže u najboljem izdanju u prvom meču na Dodgers stadionu.

Sa druge strane Skags izuzetno mlad pičer kojem je ovo tek treći start u karijeri iako je u dva prva meča bio sasvim dobar ipak mislim da je on večeras idealan pičer protiv kojeg bo konačno trebao lineup domaćina daroradi.Pored svega ja bi ipak dao malu prednost iskusnom Becketu.

I u napadu iako Dodgersi nisu u sjajnoj formi svi su napadači spremni za večeras imaju sa pojačanjima fantastičan napad sa 4-5 vrhunskih power udarača iako i Arizona ima dobrih udarača ipak je lineup Dodgersa mnogo kvalitetniji nadam se da će to i večeras konačno da dokažu...

Uzimam pobedu Dodgersa na meču...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...